Molim pomoć. Već par godina se ja i suprug borimo sa sterilitetom radila hormone, oni ok, prohodnost jajovoda- u redu a do trudnoće ne dolazi. Često mi se dešava da pre svako ciklusa, nekada 5 a nekada i više dana imam slaba krvarenja- nekada roza a nekada braon, nemam policistične jajnike ali mi se ipak to dešava. Radila progesteron 21 dc i on je 29 od 30 ref vrednosti za tu fazu. Da li ovo može biti smetnja ostvarivanju trudnoće? Unapred hvala. . . .

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Proverite hormomonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa.