Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Postovani, zbog postojanja anovulatornog ciklusa odlucila sam se na pokusaj inseminacije. . . Po nalogu lekara uzimala sam clomifen od 3. Do 7. Dana ciklusa, a kada je trebalo da primim pregnil stigao je vaginalni i cervikalni bris i otkrivena mi je enterokoka. . . Lekar mi je prepisao antibiotike i rekao da ne primim pregnil. . . Sledeca menstruacija je bila manje obilna i trajala je produzeno. Na uz je konstatovan perzistentni folikul, pa sam dobila terapiju microginonom od 5. Do 25. Dana ciklusa. . . Folikul je degenerisao, ali je i ciklus ovoga meseca malo duze trajao. Sada primecujem 14. Dana cikusa oskudno krvarenje, zbog cega sam jako zabrinuta. Trenutno koristim samo povidon jod vaginalete. . . Pre hormonskih terapija uradila sam hormonski status prethodnog meseca- progesteron, testosteron i prolaktin su bili uredni, fsh (malo snizen) i lh snizen. Molim vase misljenje. . . Da li je u pitanju hormonski disbalans zbog ne uzimanja pregnila? Koliko je to ozbiljno? Sta bi trebalo preduzeti? Hvala!

    Odgovoreno: 02. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno je je hormonski disbalans, razlicite su prakse, proverite nivo progesterona posle 21 dan ciklusa.
      Pozdrav

  1. Postovani, da li se javlja braonkast sekret tokom pocetka trudnoce?

    Odgovoreno: 02. 05. 2014.
  1. Koliko nakon laparaskopije vanmatericne trudnoće pri cemu mi je odstranjen levi jajovod se nivo bete vraća u normalu?

    Odgovoreno: 02. 05. 2014.
  1. Koliko nakon laparaskopije vanmatericne trudnoće pri cemu mi je odstranjen levi jajovod se nivo bete vraća u normalu?

    Odgovoreno: 02. 05. 2014.
  1. Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 15og februara, u martu mesecu sam se prehladila i imala samo neke tragove braunkaste boje, sada je 30ti april ja jos nisam dobila. Imam blage bolove u donjem delu stomaka, bole me ledja. . Imam sve znake za dolazak menstruacije ali nista. Do sada sam uradela 3 testa za trudnocu i sva 3 su bila negativna. Prvi sam radela u martu nedelju dana posle braun fleka, drugi pocetkom aprila i treci 22og aprila. Ja sam majka dvoje dece trrudnoce su mi bile sve u redu, menstruacija takodje redovna na 28, 30 dana. Suprug i ja koristimo zastitu sem tog 15og februara dok sam imala menstruaciju. 05. 05. Imam zakazano kod ginekologa ali me zanima vase misljenje, da li je moguce da sam trudna i pored tri negativna testa, i koji bi drugi razlog bio za toliko kasnjenje? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 01. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.


      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Prikazano 4626-4630 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460