Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 15og februara, u martu mesecu sam se prehladila i imala samo neke tragove braunkaste boje, sada je 30ti april ja jos nisam dobila. Imam blage bolove u donjem delu stomaka, bole me ledja. . Imam sve znake za dolazak menstruacije ali nista. Do sada sam uradela 3 testa za trudnocu i sva 3 su bila negativna. Prvi sam radela u martu nedelju dana posle braun fleka, drugi pocetkom aprila i treci 22og aprila. Ja sam majka dvoje dece trrudnoce su mi bile sve u redu, menstruacija takodje redovna na 28, 30 dana. Suprug i ja koristimo zastitu sem tog 15og februara dok sam imala menstruaciju. 05. 05. Imam zakazano kod ginekologa ali me zanima vase misljenje, da li je moguce da sam trudna i pored tri negativna testa, i koji bi drugi razlog bio za toliko kasnjenje? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 01. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com