Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Dobar dan, zadnja menstruacija mi je bila 16. 04. 2014 kad mi je prosla menstruacija spavala sam par puta sa muzem bez zastite (jer zelimo jos jedno dete) medjutim sam dobila menstruaciju 12. 05. Jako sam nervozna non stop mi se spava non stop jedem ponekad se iznerviram za neku sitnicu. Imam bolove u kicmi nemogu da lezim ni da sedim, ponekad me zaboli jajnik ili stomak, osetljive su mi grudi i jako me grudi bole. Pa me zanima dal je moguce da sam trudna? Posto znam da postoji mogucnost da je zena trudna i da dobija menstruaciju. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
  1. Poštovani, rodila sam prije 6 mjeseci i još uvijek dojim. Prvu mjesečnicu poslije poroda dobila sam 14. 2. , zatim 19. 3. I od tada više ništa, osim malo sukrvice dva puta. Povremeno osjećam lagane grčeve kao pred mjesečnicu, bole me leđa, često moram mokriti, a na dodir se desni jajnik čini veći od lijevog. Napravila sam 2 testa za trudnoću i oba su bila negativna. Dali je moguće da se radi o cisti na jajniku? Ima li potrebe opet napraviti test? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan, onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

  1. Postovanje, htjela bi da pitam da li prva i druga trudnoca moraju biti slicne, jer sam ja sa prvom trudnocom bila otvorena 1 p i u 42 nedj, mi izazvali bolove koji su tek krenuli kada su mi probili vodenjak. . . . Rodila sam zdravu bebu 4, 450 tesku. . E sad sam 389 nedjelja po menst, a po ultra zvuku 42. . . Nikako mi se to ne poklapa. . . . Beba je teska 3. 800 i ja sam otvorena 3 prsta. . . Gllic na 1 cm. . . E sad jos nemam nikakve bolove. . . Neznam sta da radim. . Da cekam ili da??? Pomozite. . .

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, javite se na kliniku da vas pregledaju.
      Pozdrav

  1. Pre par dana uradila sam kolposkopiju i papa test. Rezultat: iiia grupa, atipicne celije asc-h. Pronadjena je koilocitoza. Ima kondiloma u vulvi i oko vag. Otvora. Preporucujete li uklanjanje kondiloma, i da li je oboljenje ozbiljno? Da li se dugo leci? Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Asc-us –atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja je posledida dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, preporucujem vam da uklonite kondilome, oporavak je relativan.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

  1. Poštovanje! Imam jedno pitanje. Djevica sam nikad nisam imala spolne odnose ja i decko smo trljali spolne organe bez odjeće i on mi ga je stavio samo malo. Bila sam u plodnim danima pa me zanima jesam li možda trudna nije svršio u mene ali me zanima jer mogu od one tekućine zatrudnit. Kasni mi vec 4 dana i stalno mi se pisa i bole me grudi.

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Male su sanse, uradite test za trudnocu za svaki slucaj.
      Pozdrav

Prikazano 4516-4520 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460