Poštovanje! Imam jedno pitanje. Djevica sam nikad nisam imala spolne odnose ja i decko smo trljali spolne organe bez odjeće i on mi ga je stavio samo malo. Bila sam u plodnim danima pa me zanima jesam li možda trudna nije svršio u mene ali me zanima jer mogu od one tekućine zatrudnit. Kasni mi vec 4 dana i stalno mi se pisa i bole me grudi.

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.

Komentari na pitanje: #127971

    • Napravila sam test za trudnoću i pokazalo mi je da je negativan al sam test pravila posljepodne dali je moguće da test nije ispravan? Hvala