Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovani,
    imam redovne i bolne menstruacije tačno na 28 dana. Od prije pola godine ja i moj muž planiramo bebu, ali nisša. . . Bila sam na pregled, sve je uredu, papa test - ii grupa - uredan, krvna slika - odlična. Osjećam neke promjene u stomaku konstantno između menstruacija - tupi bol kao kad je imam ali i ultrazvučni pregled je u redu.
    O čemu se radi? Šta predlazete?
    Hvala pozdrav

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Opisani bolovi su najverovatnije ovulatorni bolovi.
      Da li Vaš suprug uradio spermogram?
      Ukoliko je  uradio, pošaljite nam nalaz.
      Pozz

  1. Suprug i ja se spremamo za vto. U nizu testova smo radili i test na hlamidiju koji je kod mene 2 puta bio negativan a kod njega pozitivan. On nema nikakve simptome, a nije nam jasno ni otkuda mu. Skoro je ešerihiju lečio visirenom pa nas zanima može li rezultat za hlamidiju biti lažno pozitivan? Šta je Vaša preporuka da li da radi test na hlamidiju i iz mokraće?

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Preporuka je da Vaš suprug uradi PCR chlamydiu da bi bili apsoltno sigurni da li ima ili ne.Pozz

  1. Da li se može dobiti tumor-rak dojke za vreme dojenja?

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
  1. Imam jako velike bolove prilikom mokrenja. U mokraći se zadesi malo krvi, bolne sexualne odnose, ne mogu da hodam i provodim duže vremena na nogama. Da li mi neko može reći šta mi je otprilike i šta da popijem dok ne stignem u Srbiju da odem kod doktora.

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
    • Verovatno imate neku infekciju mokraćnih puteva ili peska ili kamen u bubregu. Preporuka je da uzmete neki antibiotik poput cefalosporinskih ili hinolonskih preparata, a protoiv bolova neki spazmoanalgetik, uz dosta tečnosti (Uvin čaj ili čaj od Brusnice). Ne verujem da će te antibiotik u inostranstu dobiti bez recepeta. Ne bi bilo loše da date nalaz urina i urinokulture u nekoj privatnoj lab i da nam pošaljete taj nalaz.
      Pozz

  1. Ve molam jas imam 23 godini. Redovno sam imala menstrualen ciklus a sad 2 meseca mi kasni. Ne dobiv do sad, nemala sam polov odnos ne sum bila na ginekolog, Ve molam da mi odgovorite da li e toa nekoj problem.
    Fala odnapred

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
    • Menstrualni ciklus može izostati iz razno raznih razloga od stresa, bolesnih stanja, hormonalnih poremečaja te se preporučuje da odete kod ginekologa.
      Pozz

Prikazano 15401-15405 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460