Imam jako velike bolove prilikom mokrenja. U mokraći se zadesi malo krvi, bolne sexualne odnose, ne mogu da hodam i provodim duže vremena na nogama. Da li mi neko može reći šta mi je otprilike i šta da popijem dok ne stignem u Srbiju da odem kod doktora.

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
    • Verovatno imate neku infekciju mokraćnih puteva ili peska ili kamen u bubregu. Preporuka je da uzmete neki antibiotik poput cefalosporinskih ili hinolonskih preparata, a protoiv bolova neki spazmoanalgetik, uz dosta tečnosti (Uvin čaj ili čaj od Brusnice). Ne verujem da će te antibiotik u inostranstu dobiti bez recepeta. Ne bi bilo loše da date nalaz urina i urinokulture u nekoj privatnoj lab i da nam pošaljete taj nalaz.
      Pozz