Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Poštovani doktore
    Čekam porod na carski rez i imam hepatitis B. Bebu će poroditi carskim rezom i dati joj vakcinu protiv hepatitisa odmah. Moje pitanje je hoće li je zaštititi od prenosa i da li ću poslije moći da je dojim? Da li u bolnici imaju te vakcine ili ih moram sama nabaviti?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Ne znam u kojoj će te se bolnici poroditi te se konsultujte sa njima. Preporuka je ablaktacija.
      Pozdrav.

  1. Moje poštovanje,
    postavila bi Vam jedno pitanje. Kad žena počinje da ulazi u klimakteri? Prvi ciklus dobila sam 7 dana prije14-te godine. U braku, dva poroda, bez abortusa, izgubljenih plodova, redovno idem na kontrole 0.5-1god. Koristila sam spirale, ali mi je doktor ginekolog zbog zavanjene i spuštene materice predložio tablete. Th uzimam redovnu sad mi je 41. godina. I ciklusi su redovni ali nekad dan a nekad 5-6dana. U čemu je stvar, nemam bolove nikakve, krvarenja su umjerena, nikakvih pritisaka, teškoća? Da li su to neki počeci ranog klimaterija ili nešto drugo?
    Puno hvala,
    Pozdrav iz Banja Luke

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Kod uzimanja kontraceptivnih pilula menstruacije su oskudnije i kraće traju. Ulazak u klimax je individualan. Vi ste verovatno još daleko od klimaxa.
      Pozdrav.

  1. Poštovani doktore,
    Pre dva meseca sam imala abortus. Sada mi se pojavio braon iscedak, a za par dana treba da dobijem menzis. Da li je iscedak opasan?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o ranoj insuff. žutog tela i očekujte menses za 2 do 3 dana.
      Pozdrav.

  1. Poštovani,
    Koliko je opasno ako se javi intermentruacijsko krvarenje. Šta može biti uzrok toga.
    Hvala Vam unaprjed.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Najčešće je ovulatorno traje jedan do dva dana i nije opasno, to je fiziološko.
      Pozdrav.

  1. Poštovani doktore,
    Imam 25, ciklusi uredni, imam mikroadenom hipofize ali je sve ok za sada, pijem bromokriptin. Pre mesec dana sam bila kod ginekologa na pregledu, sve je bilo ok uz, papa II, VB III  Međutim, imala sam ponekad malo peckanje, pojačano ako sam imala odnos i pojačan sekret!. Pre desetak dana, posle odnosa tegobe su se jako pojačale, pečenje, žućkasto zelenkasti sekret sa jačim mirisom, to je bilo par dana a onda se sve smirilo. Inače ginekolog koji je uzeo briseve posumnjao da imam gljivice i rekao da mažem nistatinom. Rezultati tih briseva, neposredno sa tim ŽZ sekretom su sledeći: bakteriološki bris vag i grl-nisu izolovane bakterije, ni gljivice! Kako je to moguće, pored ovih tegoba. Laboratorija nije naj ali je poznata i pristojna.... Imam stalnog partnera i jedinog. Jedini problem ginekološki je bio sa gljivicama, pre god. dana.
    Help i najlepše hvala : -)

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovana
      Potrebno je da uzmete cervikalni bris, bris na hlamidiu, mikoplazmu i ureaplazmu i promenite laboratoriju. Pozdrav.

Prikazano 15166-15170 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460