Čekam porod na
carski rez i imam
hepatitis B. Bebu će poroditi carskim rezom i dati joj
vakcinu protiv hepatitisa odmah. Moje pitanje je hoće li je zaštititi od prenosa i da li ću poslije moći da je dojim? Da li u bolnici imaju te vakcine ili ih moram sama nabaviti?
Hvala unapred.
postavila bi Vam jedno pitanje. Kad žena počinje da ulazi u
klimakteri? Prvi ciklus dobila sam 7 dana prije14-te godine. U braku, dva poroda, bez abortusa, izgubljenih plodova, redovno idem na kontrole 0.5-1god. Koristila sam spirale, ali mi je doktor
ginekolog zbog zavanjene i spuštene
materice predložio tablete. Th uzimam redovnu sad mi je 41. godina. I ciklusi su redovni ali nekad dan a nekad 5-6dana. U čemu je stvar, nemam bolove nikakve, krvarenja su umjerena, nikakvih pritisaka, teškoća? Da li su to neki počeci ranog klimaterija ili nešto drugo?
Poštovana,
Kod uzimanja kontraceptivnih pilula
menstruacije su oskudnije i kraće traju. Ulazak u klimax je individualan. Vi ste verovatno još daleko od klimaxa.
Pozdrav.
Poštovani doktore,
Pre dva meseca sam imala
abortus. Sada mi se pojavio braon iscedak, a za par dana treba da dobijem menzis. Da li je
iscedak opasan? Hvala unapred.
Poštovani doktore,
Imam 25, ciklusi uredni, imam
mikroadenom hipofize ali je sve ok za sada,
pijem bromokriptin. Pre mesec dana sam
bila kod ginekologa na pregledu, sve je bilo ok uz, papa II, VB III Međutim, imala sam ponekad
malo peckanje, pojačano ako sam imala odnos i
pojačan sekret!. Pre desetak dana, posle odnosa tegobe su se jako pojačale, pečenje,
žućkasto zelenkasti sekret sa jačim mirisom, to je bilo par dana a onda se sve smirilo. Inače ginekolog koji je uzeo briseve posumnjao da imam gljivice i rekao da
mažem nistatinom. Rezultati tih briseva, neposredno sa tim ŽZ sekretom su sledeći: bakteriološki bris vag i grl-nisu izolovane bakterije, ni gljivice! Kako je to moguće, pored ovih tegoba. Laboratorija nije naj ali je poznata i pristojna.... Imam stalnog partnera i jedinog. Jedini problem ginekološki je bio sa gljivicama, pre god. dana.
Help i najlepše hvala : -)
Hvala unapred.
Ne znam u kojoj će te se bolnici poroditi te se konsultujte sa njima. Preporuka je ablaktacija.
Pozdrav.
Kod uzimanja kontraceptivnih pilula menstruacije su oskudnije i kraće traju. Ulazak u klimax je individualan. Vi ste verovatno još daleko od klimaxa.
Pozdrav.
Pre dva meseca sam imala abortus. Sada mi se pojavio braon iscedak, a za par dana treba da dobijem menzis. Da li je iscedak opasan?
Hvala unapred.
Verovatno se radi o ranoj insuff. žutog tela i očekujte menses za 2 do 3 dana.
Pozdrav.
Koliko je opasno ako se javi intermentruacijsko krvarenje. Šta može biti uzrok toga.
Hvala Vam unaprjed.
Najčešće je ovulatorno traje jedan do dva dana i nije opasno, to je fiziološko.
Pozdrav.
Imam 25, ciklusi uredni, imam mikroadenom hipofize ali je sve ok za sada, pijem bromokriptin. Pre mesec dana sam bila kod ginekologa na pregledu, sve je bilo ok uz, papa II, VB III Međutim, imala sam ponekad malo peckanje, pojačano ako sam imala odnos i pojačan sekret!. Pre desetak dana, posle odnosa tegobe su se jako pojačale, pečenje, žućkasto zelenkasti sekret sa jačim mirisom, to je bilo par dana a onda se sve smirilo. Inače ginekolog koji je uzeo briseve posumnjao da imam gljivice i rekao da mažem nistatinom. Rezultati tih briseva, neposredno sa tim ŽZ sekretom su sledeći: bakteriološki bris vag i grl-nisu izolovane bakterije, ni gljivice! Kako je to moguće, pored ovih tegoba. Laboratorija nije naj ali je poznata i pristojna.... Imam stalnog partnera i jedinog. Jedini problem ginekološki je bio sa gljivicama, pre god. dana.
Help i najlepše hvala : -)
Potrebno je da uzmete cervikalni bris, bris na hlamidiu, mikoplazmu i ureaplazmu i promenite laboratoriju. Pozdrav.
Prikazano 15166-15170 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke