Poštovani, Boli me stomak područje oko pupka. Jedan dan sam
krvarila pa me je prestalo sad me je počelo boljeti ispod rebara ali svremena na vrjeme i bubrezi ustvari mislim to me povezano počelo boljeti, prvo stomak a onad zabole leđa i imam jake bolove jedino mi je lakše kad ležim kad se umirim.
Hvala unapred
Poštovani,
Prije nekoliko mjeseci sam imala
nezaštićen seksualni odnos i sljedeći dan sam dobila od ginekologa tablete "
dan poslije seksa". Pošto sam dobila menstruaciju taj nisam uzela tablete. Opet sam imala nezaštićen spolni odnos i voljela bih
preventivno popiti te tablete ali sam zaboravila
kako se koriste. Tablete su imenovane
cilag i u pakiranji ih ima osam. Možete mi objasniti kako ih koristim? Od spolnog odnosa su prosla 24 sata.
Hvala!
Poštovani,
Uzmite
poatinor 2 tbl to su tbl za dan posle. Uzimaju se neposredno nakon odnosa u razmaku od 12 sati. Pozdrav. Razmislite o
kontracepciji.
Pozdrav.
Poštovani,
Imam
vaginalnu suvoću,
peckanje i nadvoresno crvenilo stavljala sam
veginaleti ali sam pila i antibiotike u isto vreme pa simptomi su prošli i opet su se vratili.
Hvala unapred.
Poštovani,
Da li je normalno imati malo
nekomforni osećaj u stomaku i osećaj nadutosti u ranoj trudnoći. Imam 40 godina i u drugom sam stanju manje od mesec dana. Ne znam da li se više
plašim ili me stvarno bolućka stomak.
Hvala
Poštovani,
Ja sam student prve godine. U oktobru smo imali
sistematski pregled i kod ginekologa.
Ginekolog mi je rekao da imam ranicu i da treba da uradim korkoskopiju. Korkoskopiju sam uradila 28. novembra. Ne znam šta je bilo u pitanju, ali mene je to bolelo, iako nisam trebala da dobijem menstruaciju ja sam je dobila nakon korposkopije 3 sata (13 dana ranije). Posle te menstruacije, imala sam jos 3 na svake dve nedelje. Sledeća je bila na mesec dana 21. februara. Pošto nisam dobila 40 dana posle te
menstruacije obratila sam se ginekologu. Rekao mi je da je još rano za bilo šta i da sačekam još nedelju dana. Prošla je nedelja, međutim menstruacije nema. Otišla sam ponovo. Urađen mi je ultra zvuk na kome se vidi da je sve redu sa jajnicima i sa matericom, ali se vidi da ja neću da dobijem skoro.
Ginekolog mi je preporučio da ja izazovem menstruaciju orgametril tabletama (5 dana po 2) i da 2-3 dan menstruacije uradim hormonski test. Taj uput za
hormonski test sam morala da odnesem mom lekaru u Pirotu da mi overi, međutim doktorka nije mogla/htela da mi overi već mi je napisala isti uput da uradim u Pirotu. Kako studiram u Nišu i trenutno je neizvodljivo da budem u toku nekog radnog dana u Pirotu. Obratila sam se ginekologu koji je i mamin ginekolog. Ponovo mi je urađen ultra zvuk, i rekla mi je da ću ja da dobijem za nedelju dana. Prepisala mi je pentraksil, vaginalete, i nistatin mast. Ja sam pentraksil i vaginalete iskoristila, i prošlo je nedelju dana i ja i dalje nisam dobila. Volela bih da čujem Vaše mišljenje i savet! Da li da počnem da pijem orgametril i da izazovem menstruaciju ili da i dalje čekam?
Hvala unapred.
Boli me stomak područje oko pupka. Jedan dan sam krvarila pa me je prestalo sad me je počelo boljeti ispod rebara ali svremena na vrjeme i bubrezi ustvari mislim to me povezano počelo boljeti, prvo stomak a onad zabole leđa i imam jake bolove jedino mi je lakše kad ležim kad se umirim.
Hvala unapred
Javite se internisti. Pozdrav.
Prije nekoliko mjeseci sam imala nezaštićen seksualni odnos i sljedeći dan sam dobila od ginekologa tablete " dan poslije seksa". Pošto sam dobila menstruaciju taj nisam uzela tablete. Opet sam imala nezaštićen spolni odnos i voljela bih preventivno popiti te tablete ali sam zaboravila kako se koriste. Tablete su imenovane cilag i u pakiranji ih ima osam. Možete mi objasniti kako ih koristim? Od spolnog odnosa su prosla 24 sata.
Hvala!
Uzmite poatinor 2 tbl to su tbl za dan posle. Uzimaju se neposredno nakon odnosa u razmaku od 12 sati. Pozdrav. Razmislite o kontracepciji.
Pozdrav.
Imam vaginalnu suvoću, peckanje i nadvoresno crvenilo stavljala sam veginaleti ali sam pila i antibiotike u isto vreme pa simptomi su prošli i opet su se vratili.
Hvala unapred.
Javite se Vašem ginekologu da Vam uzme vaginalni sekret.
Pozdrav.
Da li je normalno imati malo nekomforni osećaj u stomaku i osećaj nadutosti u ranoj trudnoći. Imam 40 godina i u drugom sam stanju manje od mesec dana. Ne znam da li se više plašim ili me stvarno bolućka stomak.
Hvala
Normalna simptomatologija, ako je prva trudnoća morate biti pod brižnim nadzorom Vašeg ginekologa.
Pozdrav.
Ja sam student prve godine. U oktobru smo imali sistematski pregled i kod ginekologa. Ginekolog mi je rekao da imam ranicu i da treba da uradim korkoskopiju. Korkoskopiju sam uradila 28. novembra. Ne znam šta je bilo u pitanju, ali mene je to bolelo, iako nisam trebala da dobijem menstruaciju ja sam je dobila nakon korposkopije 3 sata (13 dana ranije). Posle te menstruacije, imala sam jos 3 na svake dve nedelje. Sledeća je bila na mesec dana 21. februara. Pošto nisam dobila 40 dana posle te menstruacije obratila sam se ginekologu. Rekao mi je da je još rano za bilo šta i da sačekam još nedelju dana. Prošla je nedelja, međutim menstruacije nema. Otišla sam ponovo. Urađen mi je ultra zvuk na kome se vidi da je sve redu sa jajnicima i sa matericom, ali se vidi da ja neću da dobijem skoro. Ginekolog mi je preporučio da ja izazovem menstruaciju orgametril tabletama (5 dana po 2) i da 2-3 dan menstruacije uradim hormonski test. Taj uput za hormonski test sam morala da odnesem mom lekaru u Pirotu da mi overi, međutim doktorka nije mogla/htela da mi overi već mi je napisala isti uput da uradim u Pirotu. Kako studiram u Nišu i trenutno je neizvodljivo da budem u toku nekog radnog dana u Pirotu. Obratila sam se ginekologu koji je i mamin ginekolog. Ponovo mi je urađen ultra zvuk, i rekla mi je da ću ja da dobijem za nedelju dana. Prepisala mi je pentraksil, vaginalete, i nistatin mast. Ja sam pentraksil i vaginalete iskoristila, i prošlo je nedelju dana i ja i dalje nisam dobila. Volela bih da čujem Vaše mišljenje i savet! Da li da počnem da pijem orgametril i da izazovem menstruaciju ili da i dalje čekam?
Hvala unapred.
Uzmite orgametril tbl 2x1 5 dana ili luterstol amp, tri ampule, dakle svaki dan po jednu ampulu.
Pozdrav.
Prikazano 15161-15165 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke