Postovani, danas sam na pregledu saznala da imam kondilome i povecu ranicu na grlicu materice! Imam stalnog momka vec skoro 2 godine, on nema kondilome za razliku od mene, kako sam ja zarazena, da li je moguce da je zbog ranice, a i sekreta koji je po misljenju doktora "katastrofa"? Prepisao mi je lek orvagil i vaginalete kansen. Unapred zahvaljujem
Poštovana, Kondilomi se obićno prenose polnim putem, treba da uzmete pcr na papiloma viruse, da uradite kolposkopski pregled ipapa bris i pristupute lečenju što pre to bolje po vas,. Pozdrav
Ovako, redovnu menstruaciju sam imala 28. 09, posle toga sam dobila 8. 10 i trajalo je dva dana sa slabim krvarenjem. Medjutim 21og 10og sam dobila opet. Prva tri dana krvarenja skoro da nije bilo, ali u poslednja tri dana krvarenje je postalo obilno. Mozete li mi ukratkoreci sta je u pitanju? Hvala unapred. . .
Postovani, moja dijagnoza je hipotireoza i pijem letroks. U dogovoru sa endokrinologom i ginekologom, u julu smo poceli da radimo na bebi, medjutim meni je pocela menstruacija da dolazi na 15 dana, pa mi je doktorica dala da pijem primolut nor, 3 kutije. U to vreme nismo radili na bebi, da bi odmah posle te 3. Kutije nastavili. Ja sam dobila tada posle 36 dana, pa posle 19, ali je bilo oskudno. Sada ne dobijam vec 33 dana, pa me zanima da li mi je rano da radim beta hcg? Zelela bih da napomenem da su mi 7 dana unazad grudi uvecane i bradavice me jako bole na dodir, smeta mi i grudnjak, stomak me svaki dan pomalo dole probada,. 2-3 dana, prosle ned. Sam imala gust, rastegljiv iscedak, bez mirisa i boje, a prosle nedelje mi je samo jedno jutro kada sam se obrisala bila malo svetle krvi, i nista vise. Posto bih trebela sada i na kontrolu za stitnu trebala bih sto pre da saznam da li sam trudna, a posto nemam redovnu menstruaciju, zanima me da li bih mogla da uradim beta hcg ili je jos rano? Unapred vam hvala.
Postovani, na redovnom pregledu doktor mi je rekao da imam na grlicu belu tacku\aceta vajt\ i rekao je da ce samo da je prati i da ne treba da se leci. Interesuje me sta je to, u sta moze da preraste i da li treba sad da je lecim? Da li mozete da mi odgovorite na mejl?
Postovani dr, mozete li mi preporuciti neki preparat za regulisanje pms simptoma? Poslenjih par meseci (3-4) postali su jako izrazeni jednostavno nepodnosljivi pa bih molila preporuku. Napominjem da pokusavam ostati u drugom stanju, ne koristim nikakve druge lekove. .
Kondilomi se obićno prenose polnim putem, treba da uzmete pcr na papiloma viruse, da uradite kolposkopski pregled ipapa bris i pristupute lečenju što pre to bolje po vas,.
Pozdrav
Treba da uradite ultrazvučni pregled kako bi se videlo šta je uzrok tom neredovnom krvavljenju.
Pozdrav
Možete uraditi beta hcg.
Pozdrav
Da li vam je radio kolposkopski pregled i papa bris. Ako to nije zradjeno insistirajte na tim pregledima,.
Pozdrav
Možete koristiti magnezijum šumeće tablete dva do tri dqana pre očekivanog mensesa, smanjiti unos mineralnih i gaziranih napitaka.
Pozdrav
Prikazano 12986-12990 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke