Postovani, danas sam na pregledu saznala da imam kondilome i povecu ranicu na grlicu materice! Imam stalnog momka vec skoro 2 godine, on nema kondilome za razliku od mene, kako sam ja zarazena, da li je moguce da je zbog ranice, a i sekreta koji je po misljenju doktora "katastrofa"? Prepisao mi je lek orvagil i vaginalete kansen. Unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Kondilomi se obićno prenose polnim putem, treba da uzmete pcr na papiloma viruse, da uradite kolposkopski pregled ipapa bris i pristupute lečenju što pre to bolje po vas,.