Postovani imam pitanje za ginekologa. Imam problem sa stvaljanjem vaginalete. Naime, ne znam tacno da pogodim gde da je stavim, shavtam da je jedan ulaz u vaginu ali meni se cini kao da imam dva (pitala sam svog ginekologa i ona mi je rekla da je sve u redu i da imam jedan ulaz) ali izvinjavam se sto sam ovako detaljna, ali kad stavljam vaginaletu nekad mi ode u deo koji uzak na ulazu i teze prolazi a nekad u prostor koji je siri komotniji ali mi sav sadrzaj vaginalete iscuri. . . U cemu je moj problem i gde treba da stavljam vaginaletu? Unapred zahvalna.
Postovani, bila sam na prvom ultra zvuku kod ginekologa, gdje je ustanovljena hematicna cista na lijevom jajniku 32 mm, na drugom pregledu je bila 25 mm. Ljekarka je predlozila vadjenje kompletne krvne slike, se, ca-125 i sa tim nalazima da dodjem za mjesec dana, jer je potvrdila svoje sumnje na endometriozu (nadam se da nisam pogrijesila u izrazu) . Ukoliko bude potrebno uradicemo laporaskopiju. Zanima me vase misljenje, unapred zahvalna i zabrinuta!!! Veliki pozdrav!!!
Postovani, poslednja menstruacija bila je 21. 09. 2009, a u zadnjih 10-ak dana imam mucnine, i uzasno me bolu grudi. Pre dva dana prometila sam braon sekret na gacicama, a stomak me cudno boli. Molim vas za neko objasnjenje. Hvala unapred i veliki pozdrav. . . . Najbolji ste
Imam jedno pitanje? Rodila sam pre 2 ipo meseca i imala sam mestruaciju nakon 40dana poslen porodjaja i bilo je normalno. Sad mi kasni dve nedelje dali je to normalno i koliko moze da kasni. Hvala u napred ada.
Poštovana, Da li dojite,. Postoji mogučnost da dok god dojite nemate menses i to je takozvana laktaciona amenoreja,. Ali i tada možetren da ostanete trudni,. Proverite beta hcg iz krvi. Pozdrav
Evo već 3 dana imam užasan svrab na vaginalnom otvoru, crvenilo, i kad mokrim izbacujem gustu, bijelu tečnost. Sličan problem ima i moj dečko. . . Kako da riješimo problem?
Gledajte u ogledaloi duboko aplicirajte vaginaletu u rodnicu ili vaginu,. Drugi otvor je čmarni otvor.
Pozdrav
Mislim da je vaša doktorka sve veoma korektno odradila,.
Pozdrav
Postoji mogučnost da ste trudni, uradite beta hcg iz krvi
Pozdrav
Da li dojite,. Postoji mogučnost da dok god dojite nemate menses i to je takozvana laktaciona amenoreja,. Ali i tada možetren da ostanete trudni,. Proverite beta hcg iz krvi.
Pozdrav
Verovatno je u pitanju gljivična infekcija ali moja preporuka je da se javite ginekologu i da uzmete vaginalni bris,.
Pozdrav
Prikazano 12916-12920 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke