Pitanje za ginekologa imam iii grupu sekreta. Uradila sa sve analize koje postoje: bakter. Vaginozu, ureaplasmu. Hlamidiju. . . . Sve. . . I sve analize su negativne. Jedino u direktnom preparatu su mi uocene epitelne celije, laktobacili dugi u velikom broju, vaginalna laktobacillossa. Tako mi pise u nalazu. I lek izbora panklav 7 dana. Imam inace pojacan sekret i jak svrab. Meni nista bolje nije. Znam da je lakyob. Normalan stavnovnik vag. Flore, ali mi nije jasno odakle jak svrab i gust sekret ako su mi svi rezultati u redu? Da li mi mozete dati savet sta da radim jer ovaj svrab je ne podnosljiv. Unapred hvala.
Postovani, pripremam se za vantelesnu oplodnju i dobila sam uputstvo da pocev od 5 dana narednog menstrualnog ciklusa pocnem piti kontraceptivne pilule, da ih pijem 21 dan i zatim napravim pauzu od 7 dana, kao sto se inace pilule i koriste. Za dalje cu dobiti uputstva. Odredjen mi je termin kada treba da dodjem na kliniku gde ce odrediti metod koji ce se raditi i gde cu dobiti pripemu za sam postupak. Ono sto su mi rekli ja da u momentu kada dodjem kod njih moram biti "pod pilulama". S obzirom da moj ciklus treba da dodje za koji dan i s obzirom na dan kada treba da se javim njima, nemoguce je da budem "pod pilulama", bice vreme kada treba da se napravi pauza u pijenju pilula. To mi sad nije jasno, pa sam htela da mi pojasnite koja je uloga tih pilula u ovom postupku i da li ce biti problem ako to nije uskladjeno. Moji ciklusi su uglavnom redovni na 28 dana, ali se desilo da su dva poslednja pomerena 2 dana ranije, pa ce se samim tim sve pomeriti i onda kada treba da idem na kliniku bice ta cetvrta nedelja kada se pravi pauza u koriscenje pilula. Ne bih volela da mi se ceo postupak zbog toga poremeti, pa vas molim za pojasnjenje. Unapred se zahvaljujem!
Poštovana, Pilule imaju zadatak da sprečavaju sazrevanje i rast jajnih čelija, odnosno da prevedu jajnik u fazu mirovanje,. Najbolje je da se javite na kliniku gde će se raditi vto i da dobijete pojašnjenje,. Za te novce koliko košta vto dužni su da vam daju podrobnija obaveštenja,. Pozdrav
Postovani imam ljepljivi (grudvast, rastegljiv) bijeli iscjedak iz vagine, s vremena na vrijeme, ali ne obilan, i nema nikakvog mirisa. Pri tom nemam peckanja i svraba. Udata sam, majjka dvoje djece, muz nema nikakve smetnje. Inace, skoro sam radila i kolposkopiju, i papa test i sve je bilo ok. A prije dva mjeseca i cervikalini i vaginalni bris i tada nije nista izolovano. Mozda sada imam neku infekciju. Sta da koristim? (pusac sam) unaprijed hvala
Postovani, uglavnom imam redovne menstruacije, gotovo i da ne pamtim da mi je nekada kasnila, uglavnom su dolazile 2, 3 dana ranije. Proslog meseca sam dobila 21 dana (septembra) , ali ovog meseca je izostala. Cula sam da je to posledica stresa i nerviranja. Da li sam trudna? Napominjem da imm 20 god i prvo seksualno iskustvo sa 18 god. Uvek sa zastitom. Unapred zahvalna
Posle prve menstruacije nakon intervencije možete iam ti odnos,.
Pozdrav
Niste uradili bris na mikoplazmu, cervikalni bris i pcr na papiloma viruse,.
Pozdrav
Pilule imaju zadatak da sprečavaju sazrevanje i rast jajnih čelija, odnosno da prevedu jajnik u fazu mirovanje,. Najbolje je da se javite na kliniku gde će se raditi vto i da dobijete pojašnjenje,. Za te novce koliko košta vto dužni su da vam daju podrobnija obaveštenja,.
Pozdrav
Ponovite vaginalni bris i uzmite brisdeve na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu i cervikalni bris
Pozdrav
Verovatno je posledica stresa, ali ako još niste dobili uradite beta hcg,.
Pozdrav
Prikazano 12911-12915 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke