Dobro vece! Imam 18 godina. Zadnju menstruaciju sam dobila 20. 07. 2013. , trajalo je 5 dana. Prije toga nisam dobila 4 mjeseca. Isla sam i ginekologu radila nalaze, sve uredu. Znaci nisam dobila 6 mjeseci, neki dan sam imala prvi spolni odnos, bez zastite, ali nije svrseno u mene, da li je moguce da je prilikom odnosa uslo, i da li je moguce da ostanem trudna posto nisam dobila 6 mjeseci?! Hvala unaprijed!
Poštovana, Male su sanse da ste zatrudnili, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam izazove menstruaciju, zatim da proverite hormonki status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, s1 dan ciklusa) . Pozdrav
Imala sam odnos sa deckom, posto je puko kondom, popila sam tabletu dan posle, i ako sledeceg dana sam trebala da dobijem menstruaciju. Medjutim proslo je 4 dana i ja jos uvek nisam dobila. Dali je moguce da sam trudna? I koristila sam kapi za gljivicnu infekciju, pa dali je zbog toga mozda tableta nije delovala?
Poštovani, u 27. Sam tjednu trudnoće, cerviks mi je skraćen te sam otvorena- trenutno sam na strogom mirovanju kod kuće od 15. Tjedna trudnoće. Zanima me dal smijem koristiti električni stimulator za noge jer više nemam snage u nogama, peku me dok ustanem te dobivam bijele mrlje kad stojim i na minutu. Dal može el. Stimulator utjecati na kotrakcije maternice i na cerviks? Zbog strogog mirovanja u prvoj trudnoći imala sam poteškoća na porodu jer nisam imala snage. Hvala
Postovanje, pre 7 dana sam imala po prvi put sex, bio je bolan al bez kapi krvi, probali smo u toku dana i drugi put da potaknemo krv al opet nista, samo jaka bol, zanima me zasto je doslo do toga, sad imam probleme sa zarucnikom jer mi nevjeruje da sam bila nevina????? Menstraciju sam dobila odmah sutra dan, sad kad ona prolazi imam ucestalo mokenje i kod izmokravanja dobijem uzasnu draž za mokrenje al nista neizlazi, dali to ima veze sa prvim sex-om? Molim vas za savijet. Hvala puno srdacan pozdrav
Postovani, uvek sam imala redovne menstruacije na 28-30 dana koje su trajale 4-6 dana, ali u poslednja 3 meseca imala sam menstruacije na 42-45 dana i trajale su oko 8 dana, malo su obilnije nego obicno i sa dosta ugrusaka. Inace, nikada nisam imala nikakvih problema, a od skoro sam u braku i volela bih da ostanem trudna. . .
Poštovana, Uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da su vam cisticni jajnici i proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) . Pozdrav
Male su sanse da ste zatrudnili, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam izazove menstruaciju, zatim da proverite hormonki status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, s1 dan ciklusa) .
Pozdrav
Niste trudni, niste trebali da popijete tabletu za dan posle, sacekajte da dobijate menstruaciju.
Pozdrav
Nije pozeljno.
Pozdrav
Javite se ginekologu da vas pregleda i da vam uzme bris, verovatno imate upalu.
Pozdrav
Uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da su vam cisticni jajnici i proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .
Pozdrav
Prikazano 5716-5720 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke