Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Dečko i ja smo spavali nekoliko puta, ali smo jako pazili i svaki puta smo imali kondom i nikada nije svršio u mene. Iako je bilo prstenjačenja i dodirivanja bez kondoma. Nakon posljednjeg sexa mi je menstruacija kasnila 3 dana i trajala je 4 dana, a inače i uvijek traje 7 dana. Prošlo je mjesec dana od našeg posljednjeg sexa i 20 dana od posljednje menstruacije, ali je mene strah da sam trudna jer mi je stomak neuobičajeno velik, imam mučnine i konstantno podrigujem, a osjećam i umor, usto često idem na wc. Uradila sam test za trudnoću koji je bio negativan, ali ne znam koliko je pouzdan taj test. Jel moguće na bezazlen način ostati trudna?

    Odgovoreno: 24. 01. 2014.
  1. Pozdrav! Već 8 puta sam imala odnose sa dečkom bez ikakve zaštite, s tim da je prije tjedan dana kada smo spavali svršio u međuvremenu, obrisao je maramicom spol, i odmah ponovno ušao u mene. Dobila sam menstruaciju 4 dana nakon toga odnosa, a krv je bila svijetlo crvena u početku i prva dva dana sam obilno krvarila. Imala sam ju samo 4 dana, a inače ju imam minimalno 7 dana. Čitala sam nešto o lažnoj menstruaciji prilikom trudnoće, pa me zanima postoji li mogućnost da sam trudna iako sam dobila? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 24. 01. 2014.
  1. Uradila sam hormone stitne zlezde i svi su bili u redu. Da li to znaci da su mi polni hormoni u redu?

    Odgovoreno: 24. 01. 2014.
  1. Postovani, hitno mi treba odgovor, treba da mi protumacite rezultat testa alfa-fetoproteina: afp 31. 4 referentne vrednosti od 0 do 70 afp je u mikrogramima po litru. Da li je dobar ili los rezultat? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 24. 01. 2014.
  1. Dobar dan, ovo mi je prvi put da ovakvim putem trazim pomoc, najverovatnije ni sada nebih da nisam uplasena citam na stranicama komentare razne objave vezane za moj problem i mogu vam reci da sam sve uplasenija i uplasenija, molila bih vas da mi koliko toliko olaksate dok neodem kod lekara. Ovako. . . Od uvek sam imala problem sa uraslim dlacicama na preponama ali sam koliko mogu sama pincetom cupkala i sredjivala taj problemcic da kazem. Sad vec postalo je ozbiljno ovo je sada problem vec dva meseca ima kvrzicu na delu nize od prepone neznam kako tacno da vam opisem tacnije skoro kod vagine mazala sam flogocid mast ali nije bilo nikakvih rezultata, to je velicine od prilike velikog klikera ali sad vec dobija elipsasti oblik i pocinje da se siri ka nozi tj, unutrasnjem delu butine boli jako i imam utisak zategnutosti koze tog dela isla sam kod svog lekara koji me je uputio kod ginekologa, ali na zalost morala sam da zakazem a na pregled se ceka neko vreme. Molim vas sta da radim plasim se da se nesto ne izkomplikuje do pregleda jel jako boli a na nezgodnom je delu i nemogu da hodam, a lastis od vesa me tu useca stalno. Bila bih vas jako zahvalna ako bi mi pomogli jel sam uplasena, sta da kazem vise sem ako uopste procitate ovo sem hvala vam

    Odgovoreno: 24. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Ipak vam savetujem da idete kod ginekologa da ves pregleda, jer tesko bez pregleda da vam kazem u cemu se radi.
      Pozdrav

Prikazano 5711-5715 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460