Postovani, uvek sam imala redovne menstruacije na 28-30 dana koje su trajale 4-6 dana, ali u poslednja 3 meseca imala sam menstruacije na 42-45 dana i trajale su oko 8 dana, malo su obilnije nego obicno i sa dosta ugrusaka. Inace, nikada nisam imala nikakvih problema, a od skoro sam u braku i volela bih da ostanem trudna. . .

    Odgovoreno: 23. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da su vam cisticni jajnici i proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .