Poštovani, najljubaznije vas molim za odgovor, odnosno mišljenje. Moja sestra je primetila na dojki 'nešto' što podseća na crticu, a kada se dodirne kao da je dodirnula neku malu tačkicu. To 'nešto' nije vidljivo dok ne počne da dira areole, tek tada se pojavi, i uvek bude različitih oblika, a najčešće podseća na neku malu crticu. Nekada se dešava da to 'nešto' ne može ni da opipa. Molim vas iznesite vaše cenjeno mišljenje pre nego što ona poseti ginekologa. (ona je '94. God.) hvala unapred. Pozdrav.
Pozdrav
skoro godinu dana imam peckanje nakon mokrenja i nezavisno od toga ne mogu ni da utvrdim kad, ponekad je konstantno, a
nekad se povuce. Radila sam urino kulturu 2x nisu pronasli nista, zatim cervikalni i vaginalni bris, test na mikoplazme, hlamidiju
nemam nista od toga. Zatim mi je dr dala terapiju ciprocinal 2 nedelje nije mi pomoglo, pila sam caj za urinarne inf. Mesec dana, jela brusnicu mesec dana, pijem uvin caj, koristila macmiror vaginalete, sodu bikarbonu, nistatin tablete, kanesten jer sam mislila da su gljivice jer izazivaju peckanje
nista mi nije pomoglo i dalje imam iste simptome. I pored toga ponekad jake bolove u desnom jajniku u toku odnosa, (ako to mozda ima neke veze) . Eto to je moj problem, sta predlazete dalje da uradim? Hvala vam unapred
Poštovana, Savetujem vam da ponovite kolposkopskim pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju trerba adekvatno leciti.
mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javiti na bezplatne konsultacije. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pre cetiri meseca sam pocela da pijem kontraceptivnu pilulu 'jeanine', prepisanu od strane ginekologa (ne na svoju ruku) . Svaki put kada zapocnem novu kutiju (dan pre nego sto je zapocnem i prva dva do 3 dana nove kutije) , u koliko imam odnose, odmah posle odnosa krenu da mi naticu male usmine, a u toku odnosa dolazi do minimalnog peckanja. Nema bola, samo naticanje koje prodje posle par sati. Isto se desava i ako dodje do veceg nadrazaja rukama, ne samo direktno putem osnosa. Posle treceg, cetvrtog dana nove kutije, sve bude normalno i ne dolazi do oticanja. Sta bi mogao da bude problem? Hvala, pozdrav.
Poštovana, Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalun grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Poštovani, rezultati su mi pokazali da imam bakterije, kandidu i retke leukocite, možete li mi pojasniti, koliko je to ozbiljno, jer do sada sam uvek imala uredne nalaze i papa test radim jednom godišnje. Kao terapiju sam dobila polyginax, 12 vaginaleta. I interesuje me sta je značio komentar ginekologa da mi je grlić namučen, a čudno joj je jer sam se porađala carskim rezom, a nikada nisam imala kiretažu, abortus. (pre par godina sam imala ranicu na grliću materice koja mi je uspešno zatvorena tečnim azotom i koja je sada u solidnom stanju, ali izaziva mi sekret) unapred zahvalna
Poštovana, Upala kao svaka upala, medjutim vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Poštovani, ja i moj suprug već neko vreme radimo na beba. Zadnja menstruacija mi je bila 21. 12. 2013. Kasni mi već 6 dana. Imam policisticni jajnici. Imam simtomi kao da ču da dobijem u svakom trenutku, imam konstanta bol ali ne intenzivna na desnim jajniku koja se siri sve do kuk i koleno, preznovajam se i bole me grudi. Danas sam zakazala pregled. Zanima me da li je moguča trudnoća, i ako jeste da li ovih simptomi ukazivaju da nesto nije u redu s njom. Izvinjavam se zbog mog srpski. Hvala vam unapred
Ne mogu nista da vam kazem bez pregleda,
Pozdrav
Savetujem vam da ponovite kolposkopskim pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju trerba adekvatno leciti.
mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javiti na bezplatne konsultacije. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalun grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Upala kao svaka upala, medjutim vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Uradite test za trudnocu.
Pozdrav
Prikazano 5636-5640 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke