Poštovani, rezultati su mi pokazali da imam bakterije, kandidu i retke leukocite, možete li mi pojasniti, koliko je to ozbiljno, jer do sada sam uvek imala uredne nalaze i papa test radim jednom godišnje. Kao terapiju sam dobila polyginax, 12 vaginaleta. I interesuje me sta je značio komentar ginekologa da mi je grlić namučen, a čudno joj je jer sam se porađala carskim rezom, a nikada nisam imala kiretažu, abortus. (pre par godina sam imala ranicu na grliću materice koja mi je uspešno zatvorena tečnim azotom i koja je sada u solidnom stanju, ali izaziva mi sekret) unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Upala kao svaka upala, medjutim vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com