Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani doktore, trenutno sam na terapiji sa duphastonom (pijem od 15 do 25 dana ciklusa) , pa me zanima da li i pored ove terapije mogu uraditi test 21. Dana ciklusa, kako bih videla da li je bilo ovulacije tog ciklusa? Hvala, tanja

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Mogu da se urade hormonske analize 21 ciklusa. U zavisnosti od dijagnoze, da li treba pratiti nivo progesterona pod terapijom, ili hoce da se vidi efekat terapije duphastona posle izvesnog vremena.
      Pozdrav

  1. Postovani, zasto ginekolog nekada prepisuje klomifen od 2 do 6 dana ciklusa, a nekada od 5 do 9 dana ciklusa? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Terapija zavisi od njegove procene prema vasem stanju.
      Pozdrav

  1. Moja svekrva je prosle godine usla u menopauzu imala je obilna krvarenja i uradili su joj reviziju sve je bilo uredu do sada ponovo ima obilna krvarenja pa me zanima koliko cesto sme da se radi revizija materice. Inace redovno posecuje svog ginekologa i pridrzava se svih terapija.

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Revizija materice moze da se uradi dok ima potrebe.
      Pozdrav

  1. Doktore, pre 10-ak dana sam vadila nalaze. Doktorka mi je rekla da su mi povećani leukociti u urinu, i propisala mi antibiotike (palitrex) . Šta se dešava? Inače, ja nisam osećala apsolutno nikakve tegobe. Te antibiotike sam trebala da pijem po dve na svakih 12h, međutim ja sam pila po jednu na svakih 12h. Da li onda lek nema efekta? Inače, redovno radim nalaze, i ovo je prvi put da mi nalazi nisu u najboljem redu. Molim za odogovor. Hvala

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz ukazuje da imate upalu, zato vam vas dr dao antibiotsku terapiju, treba da poslusate savet vaseg lekara, inace 1 kaps na 12 sati jako mala i nema adgovarajuci terapeucki efekat.
      Pozdrav

  1. Doktore, da li je normalno da mi vene ponekad budu izražene na grudima? Vene se pojavljuju na areolama, ali skroz iznad bradavice, ako me razumete? Dakle pojave se malo i na areolama, i idi na područje gde se pojavljuju strije. Napunila sam 20 god. Hvala.

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.

Prikazano 5626-5630 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460