Doktore, pre 10-ak dana sam vadila nalaze. Doktorka mi je rekla da su mi povećani leukociti u urinu, i propisala mi antibiotike (palitrex) . Šta se dešava? Inače, ja nisam osećala apsolutno nikakve tegobe. Te antibiotike sam trebala da pijem po dve na svakih 12h, međutim ja sam pila po jednu na svakih 12h. Da li onda lek nema efekta? Inače, redovno radim nalaze, i ovo je prvi put da mi nalazi nisu u najboljem redu. Molim za odogovor. Hvala

    Odgovoreno: 29. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz ukazuje da imate upalu, zato vam vas dr dao antibiotsku terapiju, treba da poslusate savet vaseg lekara, inace 1 kaps na 12 sati jako mala i nema adgovarajuci terapeucki efekat.