Dobar dan pojavi le mi se bradavice u predelu guze imah oko 4 i vise lice na visece bradavice jako me boli to i ne mogu da vrsim nuzdu od bola dali mozete da mi kazete sta bi to moglo biti i sta treba dalje da uradim povodom toga. . . . Hvala unapred
Poštovana, Savetujem vam da se javite dermatologu da vas pregleda, inace vam savetujem i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate i upalu grlica materice (cervicitis) . Pozdrav
U sestoj sam nedelji trudnoce pre nego sto sam ostala trudna pronasli su mi miom na materici velicine 21mm koji se uvecao na 30x30mm, doktor kaze da to je ok ali mene plasi da li moze imati neke komplikacije zbog trudnoce? Da li je to opasno? Hvala unapred
Postovani moje pitanje glasi. . . Moji simptomi su poceli u maju prosle godine i od tada se ponavljaju svakog meseca otprilike u isto vreme (pocnu posle ovulacije, druga polovina ciklusa ili neposredno pred menstruaciju, i traju par dana 5, 6 dana) simptomi su sledeci: pojacan sekret, belicasto providan, bez mirisa, gusce konzistencije, svrab u predelu usana i na ulazu u vaginu, peckanje, iritacija, kao da je oteceno i boli
bila sam kod ginekologa uradila sam papa test 3. Grupa dobila saam vaginalete macmiror, nakon toga sam
ponovo uradila papa test i bio je 2. Grupa, medjut simptomi su se ponovo javili vec sledeceg meseca, otisla sam kod ginekologa i bez pregleda mi je samo dala vaginalete ponovo i rekla da partner uradi bris glansa i uretre i urin, on je sve to uradio i sve je sterilno
ovog meseca se simptomi ponovo javljaju
moram da napomenem da sam u aprilu prosle godine radila vaginalni i cervikalni bris, chlamydia iycoplasma i ureaplasma i sve je bilo negativno kao i kod partnera
radia sam proslog meseca sistematski pregled
kolposkopiju papa test i sve je bilo uredu
a meni se simptomi javljaju svakog meseca i dalje
nadam se da mi mozete pomoci ili me uputiti kod nekog lekara
brinem se da li je to mozda opasno? Da li moze uticati ako zelim da zatrudnim. . . Hvala unapred!
Savetujem vam da se javite dermatologu da vas pregleda, inace vam savetujem i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate i upalu grlica materice (cervicitis) .
Pozdrav
Svetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim brisom da biste proverili da li imae upalu grlica materice (cervicitis) .
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Uredan nalaz.
Pozdrav
Bez panike, miom nece imate nikakve posledice po trudnoci i nije opasno.
Pozdrav
Vasi simptomi su veravatno posledica upale gerlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.
procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Prikazano 5486-5490 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke