Postovani moje pitanje glasi. . . Moji simptomi su poceli u maju prosle godine i od tada se ponavljaju svakog meseca otprilike u isto vreme (pocnu posle ovulacije, druga polovina ciklusa ili neposredno pred menstruaciju, i traju par dana 5, 6 dana) simptomi su sledeci: pojacan sekret, belicasto providan, bez mirisa, gusce konzistencije, svrab u predelu usana i na ulazu u vaginu, peckanje, iritacija, kao da je oteceno i boli bila sam kod ginekologa uradila sam papa test 3. Grupa dobila saam vaginalete macmiror, nakon toga sam ponovo uradila papa test i bio je 2. Grupa, medjut simptomi su se ponovo javili vec sledeceg meseca, otisla sam kod ginekologa i bez pregleda mi je samo dala vaginalete ponovo i rekla da partner uradi bris glansa i uretre i urin, on je sve to uradio i sve je sterilno ovog meseca se simptomi ponovo javljaju moram da napomenem da sam u aprilu prosle godine radila vaginalni i cervikalni bris, chlamydia iycoplasma i ureaplasma i sve je bilo negativno kao i kod partnera radia sam proslog meseca sistematski pregled kolposkopiju papa test i sve je bilo uredu a meni se simptomi javljaju svakog meseca i dalje nadam se da mi mozete pomoci ili me uputiti kod nekog lekara brinem se da li je to mozda opasno? Da li moze uticati ako zelim da zatrudnim. . . Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Vasi simptomi su veravatno posledica upale gerlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com