1. Braon iscedak umesto menstruacije kod seksualno neaktivnih

    Pitanje broj: #135447

    Već desetak dana imam braon iscedak umesto menstruacije. Par puta je bilo i crvene krvi, ali uglavnom braon sekret. Šta to znači? Imam 16 godina i nisam seksualno aktivna.

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135447

    • Imala sam menstruaciju 23.04 Juce ujutru sam primetila svetlo roze krvarenje u veoma maloj kolicini, danas isto tako samo svetle braon boje Porodila sam se pre 6 meseci carskim rezom, nisam seksualno aktivna

    • Imam 18 godina i mestruaciju dobijam kako kad nekada na 27 dana a nekada na 26,nekada i na 28 kako kada sada sam dobila na 26 ali krvarila sam manje nego inace a imam odnose,strah me je da li nisam trudna ili zbog čega moze da bude

    • 1 dan mi kasni i ide mi braon tamni sekret, a pojavljuje i tackasto krvarenje. Koji je uzrok tome?

    • Nisam pomenula da sam pre toga pila hemomicin i probiotik jer sam bila bolesna i onda mi je to rkenula, da li to mozda ima neke veze??