1. Kašnjenje menstruacije

    Pitanje broj: #151204

    Molim Vas,

    Jako se plašim. Kasni mi menstruacija. Imala sam 12. novembra, zatim 28. decembra, što mi je i tad kasnilo, a zatim 29.januara i trajalo do 3. februara, i bukvalno ceo februar nisam imala, a sad je već mart. Nisam imala odnose, nevina sam. Probala sam nešto sa dečkom, ali nije mi skinuo nevinost. Odnos je bio bez kondoma.

    Odgovoreno: 15. 03. 2017.

Komentari na pitanje: #151204

    • Kasni mi menstruacija, imala sam zaštićene odnose? Da li sam trudna?