1. Razlika izmedju heaven i cialis tableta

    Pitanje broj: #163412

    Urolog mi je prepisao HEAVEN tablete 5 mg svaki drugi dan, posle pregleda i svih rezultata (sve je u redu, kaže problem su samo godine života). Probao sam ih i stanje je dosta bolje, Prilicno su skupe a čini mi se da su povoljnije cene za cialis. Kakva je razlika (čitam da je sastav isti). Da li smem da koristim cialis?

    Odgovoreno: 17. 08. 2019.

Komentari na pitanje: #163412

    • marija petrović 11. 05. 2021.

      Poštovani doktore, Koristio sam Heven ili Cialis po 10mg svakog drugog dana (po savetu urologa) i to je sasvim u redu. Pojavio sa lek Vikalis 40 Tadalafil koji je jeftiniji . Da li je i on dobar kao prethodna dva obzirom da je sadržaj isti(tadalafil)....Čudno je da je tableta duplo veće doze (4o mg) a da manje košta..(ili u toj količini ima još nečega sem tadalafila)...... Šta uzeti od ova tri???? Unapred hvala, na odgovoru!