1. Problemi sa erekcijom i preranom ejakulacijom

    Pitanje broj: #162020

    Imam problem sa erekcijom i preranom ejakulacijom, imam 21 godinu i do pre godinu dana nisam imao probleme, od tada sam vodio 2 paralelne veze i bio sam psihički rastrojen, teško doživim erekciju kada sam sa devojkom, dok pri masturbaciji mogu da dozivim potpunu erekciju, i imam jutarnje erekcije, izgubio sam samopouzdanje i imam strah na pomisao da ću leći s devojkom i da neću doživeti erekciju, i redovno sam koristio kamagru, ali želim da prestanem, da li česta masturbacija moze da ima uticaj na to ili moje psihološko stanje? I kako da sprečim preranu ejakulaciju?

    Odgovoreno: 18. 06. 2019.

Komentari na pitanje: #162020

    • Dobar dan, imam 19 godina i imam problem tako sto dozivim ejaukulaciju pre penetracije, a pritom da ne osetim i da sam doziveo erekciju i samo odjednom ekspolodiram i to mi se desilo tri puta. U pitanju su prvi seksualni odnosi. Srdacan pozdrav