Nalaz vezan za stitnu
Desni rezanj 54x20x16
Lijevi rezanj 52x19x1
Oba reznja su blago nehomogene i pretezno izoehogene ehostrukture
Hormoni u granicama normale
Moze li neko da mi pojasni nalaz.
Zanima me da li imam upalu sinusa na osnovu ovih simtoma, naime u poslednje vreme me često boli glava u predelu čela i slepočnica.Sem toga imam nosnu devijaciju( tako da mi je i nos zapušen kao i obično prskam narivent ali sada kada me boli glava kada naprskam taj sprej mene užasno peče sluznica nosa), a što se tiče alergija pre par godina sam radila alergo test i pokazala se samo alergija na histamin.
Postovani u julu mesecu sam izgubio culo mirisa i ukusa i od tada mi se nije vratilo nisam u mogućnosti da odem u bolnicu zbog trenutne situacije nisam pio nikakve lekove nemam ni jedan drugi simptom mozete mi bar nagovestiti sta bi moglo da bude... Hvala
Nalaz vezan za stitnu Desni rezanj 54x20x16 Lijevi rezanj 52x19x1 Oba reznja su blago nehomogene i pretezno izoehogene ehostrukture Hormoni u granicama normale Moze li neko da mi pojasni nalaz.
Odgovoreno: 04. 12. 2020.potrebno vam je mišljenje ENDOKRINOLOGA
Molim vas da mi odgovorite na ovo pitanje muzu mi je postavljena ova dijagnoza da li je opasno i koliko Tumegactio luryngid 1 sin.OBS
Odgovoreno: 04. 12. 2020.Potrebne su kontrole kod lekara koji ga je pregledao.
Poštovana,
Zanima me da li imam upalu sinusa na osnovu ovih simtoma, naime u poslednje vreme me često boli glava u predelu čela i slepočnica.Sem toga imam nosnu devijaciju( tako da mi je i nos zapušen kao i obično prskam narivent ali sada kada me boli glava kada naprskam taj sprej mene užasno peče sluznica nosa), a što se tiče alergija pre par godina sam radila alergo test i pokazala se samo alergija na histamin.
Pozdrav
Odgovoreno: 04. 12. 2020.Na osnovu simptoma nije moguće postaviti dijagnozu. Različiti problemi mogu da daju iste simptome.
Postovani u julu mesecu sam izgubio culo mirisa i ukusa i od tada mi se nije vratilo nisam u mogućnosti da odem u bolnicu zbog trenutne situacije nisam pio nikakve lekove nemam ni jedan drugi simptom mozete mi bar nagovestiti sta bi moglo da bude... Hvala
Odgovoreno: 30. 11. 2020.nemoguće reći bilo šta bez skenera sinusa. Uzroci mogu bili vrlo različiti.
Sta znaci izolovana je fizioloska mikroflora na nalazu brisa uha?
Odgovoreno: 30. 11. 2020.sve u redu
Prikazano 2676-2680 od ukupno 7704 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke