Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96172)

  1. Postovanje mozete li MI pomoci u vezi sa navedenim sa slike nikako ne mogu da resim problemhttps://ibb.co/FXMRYRN https://ibb.co/56Y1bTH https://ibb.co/X5g7D30

    Odgovoreno: 18. 12. 2020.
  1. Postovani, imam upalu ciste u sinusu i rekli su mi da uradim kks i CRP pa bi bas pitala da mi protumacite ove rezultate i sta bi trebala da uradim da oni budu bolji inace doktor ORL u KCS mi je prepisao antibiotik Augmentin i kapi Snup i Marissimo i da uradim ove nalaze pa da odem u DZ svoj, hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 12. 2020.
  1. Ineresuje me nekada kada spavam i probudim se uzmem napr ratluk i vodu.posle toga kao krv mi se pojavi kada krkljam.ali imam kvarne zube bas dosta pa nexnam sta je.a neboli me grlo nista to.pa me ineresuje da me posavetujete.nije to ona cista krv crvena nego svetlucava.boja.oxvinite

    Odgovoreno: 18. 12. 2020.
  1. Poštovana, pre 2 dana sam primetila da mi je uvećan desni krajnik. Nema nikakvih drugih promjena. Nemam povišenu temperaturu i ne osećam bol pri gutanju. Samo blagu neprijatnost. Povremeno imam i glavobolje, ako to može biti značajno. Šta bi moglo biti u pitanju i da li treba da se brinem? Imam 21 godinu. Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 13. 12. 2020.
  1. Postovani doktore, Vec odavno imam problem sa nosem a zbog ove situacije kada ne moze da se ode ni kod lekara, zatrazicu savet na ovaj nacin. Kada sam ostala u drugom stanju ove godine februara meseca, nos je poceo da mi se zapusava konstantno a najvise uvece kad legnem i imala sam kijavicu svakodnevno bukvalno devet meseci. Kijanje mi se obicno javljalo na promenu temperature i bilo je onako vise puta zaredom. Uglavnom je nos samo bio zapusen i retko kad sam mogla da ga izduvam... koristila sam samo Sinomarin rastvor, koji mi nije bog zna ni pomogao, a i sad ga stavljam... otpusavao mi je nos onaj nazalni inhalator sa mirisom mente i mast menta ispod nosa. Nakon porodjaja nekoliko dana sve se kao smirilo... Medjutim, mozda dve nedelje kasnije, ponovo se javlja kijavica ali sada sa slinavljenjem, koja mi je prvo izgledala kao prehlada ali oduzilo se bogami to stanje vise od mesec dana. Temperaturu nisam uopste imala. Posto dojim od pocetka i u bliskom sam kontaktu sa bebom, bojim se da joj nekako ne prenesem kijavicu iako dok je dojim nosim masku ali sve to mi postaje prilicno nepodnosljivo. Naravno, u trudnoci nisam smela nista da pijem a i sada zbog dojenja sam ogranicena.... Zbog nosa i sekreta, koji je uglavnom vodenast i providan, pocela sam i da kasljucam jer mi se spusta u grlo taj sekret. U bolnicu zbog ove situacije ne smem ni da odem jer ce me prvo testirati a zbog bebe bih najradije to izbegla... Ocajnicki se nadam da postoji neko resenje za moj problem... Hvala unapred...

    Odgovoreno: 13. 12. 2020.

Prikazano 2661-2665 od ukupno 7704 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460