Postovani, imam upalu ciste u sinusu i rekli su mi da uradim kks i CRP pa bi bas pitala da mi protumacite ove rezultate i sta bi trebala da uradim da oni budu bolji inace doktor ORL u KCS mi je prepisao antibiotik Augmentin i kapi Snup i Marissimo i da uradim ove nalaze pa da odem u DZ svoj, hvala unapred
Ineresuje me nekada kada spavam i probudim se uzmem napr ratluk i vodu.posle toga kao krv mi se pojavi kada krkljam.ali imam kvarne zube bas dosta pa nexnam sta je.a neboli me grlo nista to.pa me ineresuje da me posavetujete.nije to ona cista krv crvena nego svetlucava.boja.oxvinite
Poštovana,
pre 2 dana sam primetila da mi je uvećan desni krajnik. Nema nikakvih drugih promjena. Nemam povišenu temperaturu i ne osećam bol pri gutanju. Samo blagu neprijatnost. Povremeno imam i glavobolje, ako to može biti značajno. Šta bi moglo biti u pitanju i da li treba da se brinem? Imam 21 godinu.
Hvala Vam unapred!
Postovani doktore,
Vec odavno imam problem sa nosem a zbog ove situacije kada ne moze da se ode ni kod lekara, zatrazicu savet na ovaj nacin. Kada sam ostala u drugom stanju ove godine februara meseca, nos je poceo da mi se zapusava konstantno a najvise uvece kad legnem i imala sam kijavicu svakodnevno bukvalno devet meseci. Kijanje mi se obicno javljalo na promenu temperature i bilo je onako vise puta zaredom. Uglavnom je nos samo bio zapusen i retko kad sam mogla da ga izduvam... koristila sam samo Sinomarin rastvor, koji mi nije bog zna ni pomogao, a i sad ga stavljam... otpusavao mi je nos onaj nazalni inhalator sa mirisom mente i mast menta ispod nosa. Nakon porodjaja nekoliko dana sve se kao smirilo... Medjutim, mozda dve nedelje kasnije, ponovo se javlja kijavica ali sada sa slinavljenjem, koja mi je prvo izgledala kao prehlada ali oduzilo se bogami to stanje vise od mesec dana. Temperaturu nisam uopste imala. Posto dojim od pocetka i u bliskom sam kontaktu sa bebom, bojim se da joj nekako ne prenesem kijavicu iako dok je dojim nosim masku ali sve to mi postaje prilicno nepodnosljivo. Naravno, u trudnoci nisam smela nista da pijem a i sada zbog dojenja sam ogranicena.... Zbog nosa i sekreta, koji je uglavnom vodenast i providan, pocela sam i da kasljucam jer mi se spusta u grlo taj sekret. U bolnicu zbog ove situacije ne smem ni da odem jer ce me prvo testirati a zbog bebe bih najradije to izbegla... Ocajnicki se nadam da postoji neko resenje za moj problem... Hvala unapred...
Postovanje mozete li MI pomoci u vezi sa navedenim sa slike nikako ne mogu da resim problemhttps://ibb.co/FXMRYRN https://ibb.co/56Y1bTH https://ibb.co/X5g7D30
Odgovoreno: 18. 12. 2020.Potrebno je da opišete vase sumptome, od kada traju, šta ste koristili od lekova itd.
Postovani, imam upalu ciste u sinusu i rekli su mi da uradim kks i CRP pa bi bas pitala da mi protumacite ove rezultate i sta bi trebala da uradim da oni budu bolji inace doktor ORL u KCS mi je prepisao antibiotik Augmentin i kapi Snup i Marissimo i da uradim ove nalaze pa da odem u DZ svoj, hvala unapred
Odgovoreno: 18. 12. 2020.ovi rezultati su korektni. Javite se kod ORL na kontrolu
Ineresuje me nekada kada spavam i probudim se uzmem napr ratluk i vodu.posle toga kao krv mi se pojavi kada krkljam.ali imam kvarne zube bas dosta pa nexnam sta je.a neboli me grlo nista to.pa me ineresuje da me posavetujete.nije to ona cista krv crvena nego svetlucava.boja.oxvinite
Odgovoreno: 18. 12. 2020.najbolje je da se obratite nadležnom stomatologu
Poštovana, pre 2 dana sam primetila da mi je uvećan desni krajnik. Nema nikakvih drugih promjena. Nemam povišenu temperaturu i ne osećam bol pri gutanju. Samo blagu neprijatnost. Povremeno imam i glavobolje, ako to može biti značajno. Šta bi moglo biti u pitanju i da li treba da se brinem? Imam 21 godinu. Hvala Vam unapred!
Odgovoreno: 13. 12. 2020.Pošaljite sliku krajnika.
Postovani doktore, Vec odavno imam problem sa nosem a zbog ove situacije kada ne moze da se ode ni kod lekara, zatrazicu savet na ovaj nacin. Kada sam ostala u drugom stanju ove godine februara meseca, nos je poceo da mi se zapusava konstantno a najvise uvece kad legnem i imala sam kijavicu svakodnevno bukvalno devet meseci. Kijanje mi se obicno javljalo na promenu temperature i bilo je onako vise puta zaredom. Uglavnom je nos samo bio zapusen i retko kad sam mogla da ga izduvam... koristila sam samo Sinomarin rastvor, koji mi nije bog zna ni pomogao, a i sad ga stavljam... otpusavao mi je nos onaj nazalni inhalator sa mirisom mente i mast menta ispod nosa. Nakon porodjaja nekoliko dana sve se kao smirilo... Medjutim, mozda dve nedelje kasnije, ponovo se javlja kijavica ali sada sa slinavljenjem, koja mi je prvo izgledala kao prehlada ali oduzilo se bogami to stanje vise od mesec dana. Temperaturu nisam uopste imala. Posto dojim od pocetka i u bliskom sam kontaktu sa bebom, bojim se da joj nekako ne prenesem kijavicu iako dok je dojim nosim masku ali sve to mi postaje prilicno nepodnosljivo. Naravno, u trudnoci nisam smela nista da pijem a i sada zbog dojenja sam ogranicena.... Zbog nosa i sekreta, koji je uglavnom vodenast i providan, pocela sam i da kasljucam jer mi se spusta u grlo taj sekret. U bolnicu zbog ove situacije ne smem ni da odem jer ce me prvo testirati a zbog bebe bih najradije to izbegla... Ocajnicki se nadam da postoji neko resenje za moj problem... Hvala unapred...
Odgovoreno: 13. 12. 2020.Bez pregleda nije moguće odgovoriti na vaše pitanje. Možete da ispirate nos 3 x dnevno sa Marimer Isotonic sprejem.
Prikazano 2661-2665 od ukupno 7704 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke