Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Postovani, redovno se lecim kod ORL zbog sinusa itd. Ali na poslednjoj kontroli, sam zaboravio da pitam lekara, kad savijem glavu desno dole i progutam pljuvacku da mi hrskavica (desno od jabucice) preskoci i cujem tj osetim Kao ,,lup”. Nista ne smeta, gutam normalno inace itd, nisam pusac i imam 27.godina. Da je nesto opasno da li bi doktor primetio prilikom pregleda glasnih zica ogledalom, i sve ostalo sto je gledao? Svakako cu sledeci put ga i pitati za to, ali samo me to zanima da ne panicim, da lj bi primetio prilikom tog pregleda da je nesto opasno? I da ne moram hitno da reagujem?

    Odgovoreno: 14. 03. 2021.
  1. Postovanje, Pre 6 meseci imala sam vrtoglavicu, (dosta jaku) i to je trajalo sve do pre nekih mesec dana. I sad se javi malo ujutro kad ustanem iz kreveta, i kad radim nagle pokrete. Dok je trajala vrtoglavica i desno uho sa vremenom na vreme zapuseno. Bila sam kod ORL, obavila sam klasican pregled. Obavila snimanje gornjeg dela kicme i uradila ultrazvuk vratnih zila. Rezultati uredni. Da li mi mozete reci sta bi to bilo. Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 14. 03. 2021.
  1. Dijagnoza,otitis media crh.supp.I.sin i Sy vertiginosum i trepanatio radicalis ossis tekporalis sin

    Odgovoreno: 14. 03. 2021.
  1. Poštovanje! Imam jedno pitanje,ako ste voljni da mi odgovorite. Konstatovana mi je upala uha. Pošto se prvi put susrećem sa tim, mnogo se plašim. Koliko je normalno da prilikom upale uha osećam pritisak u ušima, imam osećaj kao da imam nešto u uhu, slabije čujem, i konstantno čujem zujanje u ušima? Ako je to normalno, koliko dugo da očekujem da ću imati te simptome? I da napomenem, ispisana mi je terapija Ospamox DT 1000mg 2x1, koju sam popila do sada dva puta.

    Odgovoreno: 14. 03. 2021.
  1. Poštovani, Pre par meseci mi se javilo zujanje ne u ušima nego u glavi, to bih objasnio tako da zujanje i taj visokofrekfentni zvuk ne čujem u ušima već negde jednostavno u glavi. Sad sam se već navikao na njega ali pre par meseci sam bač bio uznemiren, tačnije i dalje me nervira. Doktor ORL kaže da je u pitanju čuveni Tinnitus, proverili smo i sluh i sve je u redu, zaključak je da nije problem do ušiju. Dalje me uputio neurologu, međutim još nisam obavio pregled.

    Međutim, kada mi je pogledala grlo, zaključila je da imam tonsillitis chronica i navela je dyspepsia GERB in obs. Obavio sam briseve nosa i ždrela i mikološki i bakteriološki i sve je u najboljem redu. Interesuje me vaše mišljenje o ovom Tonsilitisu i Gerbu, ja imam i gorušice i nekad nadimanja, Naravno da ću posetiti lekara. Da li je moguće da mi je hronicni tonsilitis uzrokovan od želudačne kiseline pošto bakterija nema? Da li se tinitus leči i kako se sprečava hronična upala kranjika kad uzročnici nisu mikološki i bakteriološki. Pozdrav

    Odgovoreno: 14. 03. 2021.

Prikazano 2516-2520 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460