postovani radio sam magnetnu glave sve je u redu samo imamumereni edem sluznice etmoidnih celija obostrano kao i blagi edem sluznice levog maksilarng sinusa pa me intersuje vase misljenje hvala
Postovanje 25 god .. pusac sam neki 9 god. Neki dan je pocelo tesko disanje (ili panika ) jer nisam mogao iskasljavati a imao sam osjećaj da nesto trebam iskasljat panika je pocela jer sam iskasljao krv u dva navrata uvjek ujutro onaj prvi kasalj ... Doktorica je rekla da se testiram na kojemu nalaz je bio negativan ispao sam u hitnu jer inace ne bas cesto ali imam napade panike ... Napravili su mi EKG slikali pluca .. vadili krv sve je u redu ... Ja sam dobio tablete prije toga za iskasljavanje i mogu rec mrvicu da mi je lakse .. ali sad me zanima ovo ... Prije godinu dana mozda malo i vise osjetio sam da imam kao neku dlaku u grlu i stavio sam prst da vidim sto je i odmah na početku jeziku na onoj hrskavici sam osjetio neku tvorbicu jako malu uglavnom prodao me je taj osjećaj dlake u grlu i nisam to vise dirao sve dok mi se nebi ponovio opet taj osjećaj dlake u grlu i uvjek je ta tvorbica bila tu zadnjih godinu mozda i dvije neznam sad tocno .. i neki dan sam se sjetio te tvorbice i stavio prst da napipem ali toga vise nema na tom mjestu pa me zanima sto bi to moglo bit i dali je opasno jer je meni sve lakse zapravo super se osjećam jedino nekad imam osjećaj da nemogu udahnuti zrak do kraja ali to mi se znalo događati zbog te panike ili ti straha ...hvala unaprijed na odgovoru
Poštovani,imam problem.Naime,bolovao sam kivid 19 u novembru mjesecu sa laksim simptomima,gubitak cula mirisa.Relativno brzo mi se povratilo culo.Od marta mjeseca ove godine primjetio sam da mi luk ima odvratni miris,meso mi ima miris nafte i parfemi mi isto mirišu.Ni jedno jelo gdje ima malo luka ne mogu da jedem.Taj miris u zivotu nisam osjetio i ne mogu da ga opišem.Ima li mi pomoći,da li preporucujete neke kapi,tablete ili nesto slično.Hvala unaprijed.
Moje poštovanje,majka sam dječaka od 5 godina. Usljed žaljenja na teško gutanje i bol u grlu kod samo pregleda djeteta sam uvidjela bjeličasto/providne kao pupoljke na strana krajnika. Odvela sam djete kod pedijatra koji je dao dijagnozu afti (prije 2 mjeseca).Propisan je lijek anaftin,isti je korišten te nije bilo rezultata,kod djeteta se i dalje vide blejičaste naslage na krajnicima. Djetetu sam radila bris grla i jezika te je isti uredan. Molim za savjet
Postovani interesuje me da li radite operaciju mastoidektomija, imam dijagnozu hronicni mastoiditis.
Odgovoreno: 22. 06. 2021.Hronicni mastoiditis se ne operise. Operise se hronicna upala uva.
postovani radio sam magnetnu glave sve je u redu samo imamumereni edem sluznice etmoidnih celija obostrano kao i blagi edem sluznice levog maksilarng sinusa pa me intersuje vase misljenje hvala
Odgovoreno: 21. 06. 2021.To je uzgredni nalaz koji nema neko značenje ako nije praćen tegobamoa od strane sinusa.
Postovanje 25 god .. pusac sam neki 9 god. Neki dan je pocelo tesko disanje (ili panika ) jer nisam mogao iskasljavati a imao sam osjećaj da nesto trebam iskasljat panika je pocela jer sam iskasljao krv u dva navrata uvjek ujutro onaj prvi kasalj ... Doktorica je rekla da se testiram na kojemu nalaz je bio negativan ispao sam u hitnu jer inace ne bas cesto ali imam napade panike ... Napravili su mi EKG slikali pluca .. vadili krv sve je u redu ... Ja sam dobio tablete prije toga za iskasljavanje i mogu rec mrvicu da mi je lakse .. ali sad me zanima ovo ... Prije godinu dana mozda malo i vise osjetio sam da imam kao neku dlaku u grlu i stavio sam prst da vidim sto je i odmah na početku jeziku na onoj hrskavici sam osjetio neku tvorbicu jako malu uglavnom prodao me je taj osjećaj dlake u grlu i nisam to vise dirao sve dok mi se nebi ponovio opet taj osjećaj dlake u grlu i uvjek je ta tvorbica bila tu zadnjih godinu mozda i dvije neznam sad tocno .. i neki dan sam se sjetio te tvorbice i stavio prst da napipem ali toga vise nema na tom mjestu pa me zanima sto bi to moglo bit i dali je opasno jer je meni sve lakse zapravo super se osjećam jedino nekad imam osjećaj da nemogu udahnuti zrak do kraja ali to mi se znalo događati zbog te panike ili ti straha ...hvala unaprijed na odgovoru
Odgovoreno: 21. 06. 2021.Potreban vam je pregled otorinolaringologa koji ca vam pregledati citavo grlo i glasne žice.
Poštovani,imam problem.Naime,bolovao sam kivid 19 u novembru mjesecu sa laksim simptomima,gubitak cula mirisa.Relativno brzo mi se povratilo culo.Od marta mjeseca ove godine primjetio sam da mi luk ima odvratni miris,meso mi ima miris nafte i parfemi mi isto mirišu.Ni jedno jelo gdje ima malo luka ne mogu da jedem.Taj miris u zivotu nisam osjetio i ne mogu da ga opišem.Ima li mi pomoći,da li preporucujete neke kapi,tablete ili nesto slično.Hvala unaprijed.
Odgovoreno: 21. 06. 2021.Bez pregleda je teško svetovati bilo sta.
Moje poštovanje,majka sam dječaka od 5 godina. Usljed žaljenja na teško gutanje i bol u grlu kod samo pregleda djeteta sam uvidjela bjeličasto/providne kao pupoljke na strana krajnika. Odvela sam djete kod pedijatra koji je dao dijagnozu afti (prije 2 mjeseca).Propisan je lijek anaftin,isti je korišten te nije bilo rezultata,kod djeteta se i dalje vide blejičaste naslage na krajnicima. Djetetu sam radila bris grla i jezika te je isti uredan. Molim za savjet
Odgovoreno: 21. 06. 2021.Tesko je na osnovu slike dati savet za dete pogotovu za problem koji traje 2 meseca.
Prikazano 2381-2385 od ukupno 7705 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke