Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Postovani U zadnjih 2 nedelje osecam knedlu u grlu, kao da stoji u grlu, u pocetku je bilo bas neprijatno, kao da mi vratne zile drze glavu da ne padne,a ona bezi unazad, taj osecaj. Isla sam kod lekara i rekli su mi da mi nije nista, na 2 dana pre toga zadavila sam se hranom, pa su rekli da je od toga. Ali jos uvek po malo osecam to u grlu, disem normalno, cigarete ne nesto preterano, pijem dosta gaziranih pica pa se tesim da je od toga.

    Odgovoreno: 27. 06. 2021.
  1. Dobro vece da li smem da decaku od 4 godine sa imunotrofinom kombinujem i tonsilotren?uvecani krajnici su u pitanju.

    Odgovoreno: 26. 06. 2021.
  1. Da li kad imas kandidu imas otezano gutanje i konstantno zapaljenje zdrela

    Odgovoreno: 23. 06. 2021.
  1. Dobar dan. Poštovana, pre nekih mesec dana radio sam magnet glave iz razloga jer moja mama ima aneurizmu pa je trebalo proveriti da je nisam dobio nasledno, na nalazu piše da nema aneurizme ali da imam zadebljanje sinusa i sluznice. Pa bih Vas pitao kako se to leči, imam česte bolove u glavi u predelu slepoočnica, sa obe strane, koju terapiju treba da uzimam i da li postoje neke kapi.

    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 06. 2021.
  1. Dobar dan. Moje pitanje ce biti duze i bicu vam veoma zahvalna ako mi pomognete. Pre sest meseci sam imala obostranu upalu uha, pila sam lekove i bilo je bolje. Nakon dva meseca sam dobila upalu uha na levoj strani, i tada sam dobila terapiju i bilo je bolje. Ali od tada mi je to uvo osetljivo i cesto me boli i to veoma jako. Kad odem kod otorinologa on kaze da to nije upala uha. A i imam ceste bolove u grlu, grebanje i pila sam razne antibiotike, radjeni su mi i brisevi grla i nosa i sve je bilo u redu. Pre desetak dana se javio veoma jak bol koji ne prestaje ni nakon antibiotika, upale uha nema. Jedan otorinolog kaze da me uvo boli zbog sinusa. Drugi kaze da me boli uvo zbog nedostatka zuba u donjoj vilici. A stomatolog kaze da je nemoguce da uvo boli zbog toga. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 06. 2021.

Prikazano 2376-2380 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460