Postovani , konstatovana mi je akutna upala uha. Pijem Panklav i koristim kapi za nos. Na pocetku me je malo bolelo ali sada ne. Imam osecaj zapusenog uva koji izludjuje. Imam osecaj kao da i imam vodu u uvetu iako mi doktor rekao da nema nicega i i da mi je samo malo crveno. Kada pricam odzvanja mi u glavi
Pitanje je kada ce me proci i imali razloga za strah?
Pre par dana prilikom kupanja na Drini ušla mi je voda u uši a što nije prvi put... ovog puta voda se zadrža u ušima naročito levo i sada na tom uhu čujem jedva 5% ... Šta činiti da voda izađe iz uši? Hvala unapred...
Poštovani,beba 9+,već 7 dana joj curi nosić,u početku je i lokala,malo kasljala,ali ne više,čistimo nosić često. Radili smo KKS i CRP i sve je u redu,sem eozinofili koji su povišeni 18,a neutrofilni sniženi 24.9.. Da li je u pitanju prehlada ili alergija?
Postovanje doktore,hteo bih da vam postavim pitanje Ako nije problem.Cesto mi se pojavljuje gnoj na krajnicima ,nemam nikakav bol,ni otecenost,radio Sam bris grla nalaz negativan pa Sam hteo da vas pitam za vase misljenje .Hvala Filip Matovic.
Zdavo, moje postovanje.
Razlog zbog kog Vam se javljam je kao trag svijetlo roze sukrvice prozete u sekretu(šlajmu) svijetlo roze je boje i bude kao tanka mala linijica prožeta kroz sekret iz grla ili nosa to mi se prvi put pojavilo prije 3-4 mjeseca i opet od tad dva puta ali taj sekret ne izbacam kasljanjem vec kao da ga izvlačim jezikom povucem i izvucem iz grla nisan sigurna da li je iz nosa brine me sta bi mogao biti razlog tomee pored toga sto se desi nemam nikakvih tegoba pusac sam ali pusim manje od pola kutije dnevno imam 21 godinu imam hroničnu upalu krajnika i trenutno su mi upaljeni osjećam blagi bol imam devijaciju nosa i desni znaju da mi krvare ali juce kad sam izbacila sekret vidjela trag sukrvice nisam primjetila da mi je nesto krvarilo zub ili nos a i prije toga istog dana sam izbacala sekret i nije bilo tragova ne znam da li jr moglo bitu da se nakupilo tokom noći i tek popodne pojavilo jela sam i crvenu hranu ne znam ako ima neke veze i pomoći od svih ovih informacija hvala unaprijed
Postovani , konstatovana mi je akutna upala uha. Pijem Panklav i koristim kapi za nos. Na pocetku me je malo bolelo ali sada ne. Imam osecaj zapusenog uva koji izludjuje. Imam osecaj kao da i imam vodu u uvetu iako mi doktor rekao da nema nicega i i da mi je samo malo crveno. Kada pricam odzvanja mi u glavi Pitanje je kada ce me proci i imali razloga za strah?
Odgovoreno: 19. 07. 2021.Kontrola kod vaseg doktora
Pre par dana prilikom kupanja na Drini ušla mi je voda u uši a što nije prvi put... ovog puta voda se zadrža u ušima naročito levo i sada na tom uhu čujem jedva 5% ... Šta činiti da voda izađe iz uši? Hvala unapred...
Odgovoreno: 19. 07. 2021.Javite se Orl na pregled
Poštovani,beba 9+,već 7 dana joj curi nosić,u početku je i lokala,malo kasljala,ali ne više,čistimo nosić često. Radili smo KKS i CRP i sve je u redu,sem eozinofili koji su povišeni 18,a neutrofilni sniženi 24.9.. Da li je u pitanju prehlada ili alergija?
Odgovoreno: 15. 07. 2021.Verovatnije prehlada ali to ce vam pedijatar najbolje utvrditi
Postovanje doktore,hteo bih da vam postavim pitanje Ako nije problem.Cesto mi se pojavljuje gnoj na krajnicima ,nemam nikakav bol,ni otecenost,radio Sam bris grla nalaz negativan pa Sam hteo da vas pitam za vase misljenje .Hvala Filip Matovic.
Odgovoreno: 15. 07. 2021.Takvi krajnici su za operaciju. To belo uglavno bude detritus i antibiotici ga ne lece jer nije streptokokni gnoj
Zdavo, moje postovanje. Razlog zbog kog Vam se javljam je kao trag svijetlo roze sukrvice prozete u sekretu(šlajmu) svijetlo roze je boje i bude kao tanka mala linijica prožeta kroz sekret iz grla ili nosa to mi se prvi put pojavilo prije 3-4 mjeseca i opet od tad dva puta ali taj sekret ne izbacam kasljanjem vec kao da ga izvlačim jezikom povucem i izvucem iz grla nisan sigurna da li je iz nosa brine me sta bi mogao biti razlog tomee pored toga sto se desi nemam nikakvih tegoba pusac sam ali pusim manje od pola kutije dnevno imam 21 godinu imam hroničnu upalu krajnika i trenutno su mi upaljeni osjećam blagi bol imam devijaciju nosa i desni znaju da mi krvare ali juce kad sam izbacila sekret vidjela trag sukrvice nisam primjetila da mi je nesto krvarilo zub ili nos a i prije toga istog dana sam izbacala sekret i nije bilo tragova ne znam da li jr moglo bitu da se nakupilo tokom noći i tek popodne pojavilo jela sam i crvenu hranu ne znam ako ima neke veze i pomoći od svih ovih informacija hvala unaprijed
Odgovoreno: 15. 07. 2021.Najbolje je da odete na pregled kod ORL
Prikazano 2341-2345 od ukupno 7705 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke