1. Zujanje u uhu nakon vađenja umnjaka

    Pitanje broj: #122777

    Poštovani,

    Iinteresuje me da li par meseci posle teškog vađenja umnjaka sa desne strane može iznenada da se javi zujanje u glavi koji se po mom osećaju manifestuje sa desne strane glave, tj. uha? Navedeno zujanje traje skoro 6 godina. Od dijagnostike mnr sa osvrtom na pons-ok, neurološki pregled-ok, audiometrija tokom godina više puta rađena bez ispada, urađen i orl pregled i timpanometrija kojom prilikom je uočen sitan horizontalni nistagmus na desno (što oftamolog nije konstatovao i primetio prilikom pregleda) ostalo je sve u redu. Zujanje je konstantno s tim da se nekad smanji do neprimetnog ali uglavnom je pojačano.

    Odgovoreno: 28. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122777

    • Bio sam vadio umjak sa ljeve i desne strane.i nakon toga imam zujanje u ušima.Operacija je bila pred 19 dana. zujajanje traje vec tri dana.zanima me dali je to normalno i možete mi dat savjet.Hvala

    • Bio sam kod specijaliste za orl pregledao mi je usi i konstatovao da stalno zujanje u desnom uvetu izaziva umnjak. Zakazao sam pregled kod oralnig hirurga ali me interesuje i Vase misljenje. Hvala