1. Operacija krajnika kod deteta

    Pitanje broj: #100443

    Poštovani,

    Imam sina od 2 i po godine kome je ustanovljena dijagnoza uvećan treći krajnik, hronična upala krajnika i alergijski rinitis. Dijete teško noću diše i hrče kad spava. Već mjesec dana mu konstantno curi nos (ljepljive sline) slabo jede i brzo se umara. Pije Esbesul, Aerius i Eritromicin kapi za nos i stavljamo fiziološki rastvor u nos. Oba uha trimpanometrija b.
    Da li postoji način da izađemo iz čini mi se začaranog kruga da se bar malo stanje popravi kako bi dijete napunilo bar tri godine za operaciju krajnika?