1. Dugotrajna temperatura

    Pitanje broj: #157150

    Poštovani,

    Imam temperaturu već deset dana. Na prvom pregledu konstatovala upala grla i oba uha. Dobila sam da pijem Ospamoks od 1000 dva puta dnevno. Temperatura je i dalje bila prisutna. Posle sedam dana mi je lek promenjen i sada već tri dana pijem Hemomicin, ali i dalje imam temperaturu. Šta sada da radim više? Zašto lekovi ne deluju?

    Odgovoreno: 29. 04. 2018.

Komentari na pitanje: #157150

    • Poštovani, posle preležane Korone već 10 nedelja imam povišenu telesnu temperaturu (37,3 do 38,3), sa povišenim crp (bude i do 70) najčešće oko 37,5 do 37,7 a u skokovima od desetak dana dođe i do 38,3. Osnovni pregledi srca i pluća, ginekologa, stomatologa, štitne žlezde su uredni. Šta uraditi dalje?