1. Dobijanje vaskulitisa

    Pitanje broj: #141784

    Poštovani,

    Da li vaskulitis može da se javi kada osoba ima mastoiditis, bez flekica po rukama i nogama? Inače, redovno imam povećane limfocite 3,7.

    Odgovoreno: 10. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #141784

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 27. 11. 2015.

      Poštovani, hronični mastoiditi ima većina ljudi tako da je bez pregleda nemoguće precizno odgovoriti na vasa pitanja. Dakle. Javite se na d.n.milosevic@gmail.com da zakažete pregled. Pozdrav

    • Stanje je dosta zeznuto, snimljeno dva puta, nadjeno, bol konstantna. Sumnjam na vaskulitis zbog nabrekle temporalne vene i bola u tom delu takodje zglob vilice mi je stradao oslabio kako kazu doktori od mastoiditisa. Na vasem sajtu pise kako izaziva neku hiperemiju ova upala.