1. Bol u grlu nakon operacije krajnika

    Pitanje broj: #119052

    Poštovani,

    Već godinama imam problem sa grlom. Nakon skenera i pregleda više lekara orl konstatovano je da sinusi nisu problem, da imam blagu devijaciju nosa u desno, da imam alergije na polen, travu, korov i ambroziju. Prošle godine urađena je operacija krajnika zbog učestalih bakterijskih infekcija. Nakon 4 meseca urađena je i odstranjenje rezidue. Tada je rečeno da je sve ok. Inače od tada počinje bol i zategnutost sa desne strane par dana pa onda nastupa malaksalost, blaga temperatura 37 i nakon par dana dobijam antibiotik jer kreće teška promuklost i kašalj suvi, šlajm ne mogu da iskašljem. Ne znam više šta da radim i kome da se obratim kažu da je ok, da eto desava se, prebacuju na alergiju a ja sam manje vise non stop na antibiotiku.

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119052

    • Poštovani, sin mi je operisao sva tri krajnika prije mjesec dana. Sve je proslo u najboljem redu, međutim, povjavio se neki naizgled produktivni kašalj koji nikako da prođe. Moje pitanje je šta treba da radimo? Pozdrav.