1. Upala usne duplje i krajnika

    Pitanje broj: #152025

    Poštovani,

    Mjesecima unazad imam nešto nalik kuglicama oko krajnika prema grlu (najbolje ćete vidjeti na priloženoj fotografiji). Bol u grlu mi se javlja na svaka par dana. Ponekad imam osjećaj stezanja grkljana. Javlja mi se i jaka suhoća grla pogotovo navečer i ujutro. Ponekad imam i bolove u ušima u kojima je isto tako već mjesecima prisutan svrbež. Imam utisak da mi je unutrašnjost uha iziritirana. U zadnjih mjesec dana imam često nadraženo zubno meso i unutrašnjost obraza, a zadnjih nekoliko dana i male ranice sa strane jezika koje peckaju.
    Molim Vas da me uputite što da radim dalje, kome da se obratim i koje pretrage treba da odradim kako bih rešio svoj problem.
    Unaprijed zahvaljujem.