1. Promene u mastoidima

    Pitanje broj: #146120

    Radio sam MR glave zbog bola iza uveta i cele desne polovine glave, bol se širi iza uveta na dalje, napisano je da je hronični mastoiditis u pitanju, bio sam kod raznih otohirurga rekli su da to nije to što su napisali sa radiologije i kako oni ne vide ništa. Molim vas ako možete pogledati sliku?

    Odgovoreno: 25. 04. 2016.
    • Poštovani,
      Neosporno da se sa desne strane u mastoidima vide neke promene. Ali različita pneumatizacija česta je pojava. Ako vam je više otohirurga reklo da to "zasenčenje" mastoida nije uzrok vaših tegoba i da nije za operaciju onda ja tu ne smem da imam komentar.