1. Bol oka nakon operacije katarakte

    Pitanje broj: #105668

    Urađena mi je operacija staračke katarakte nemam očni pritisak niti bilo koji drugi problem vezano za oči prvih 20 dana sam i posle kapi terapije vidim odlično operisana sam 17 jula. Od pre mesec dana počinje oko pomalo da boli i suzi bila sam kod lekara dao mi je vestačke suze. nema promene.

    Odgovoreno: 27. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #105668

    • da li se moze uraditi operacija katrakte ako pacijent ima sinuse

    • Pre operacije Katarakte nosio sam naočare +2,50 za blizinu(čitanje)-30.06.022,operisao sam kataraktu levog oka,post oprativni tok ide normalno--šta dalje sa naočarima za čitanje?hvala

          1. год. на ВМА оперисана ми је КАТАРАКТА левог ока. 1998. г. имао сам самоповређивање истог ока, па је истог дана класичном методом оперисано око, била је повређена РОЖЊАЧА и зеница је скоро никао реаговала. Сада видим ДУПЛУ СЛИКУ, а и око ми се замара после 1-ог часа глед. ТВ. Требао сам имати контролу радио ДИОПТРИЈЕ 28.4.о.г. (због КОРОНЕ) неће бити. Брине ме што скоро након пуна 3 мес. и дање видим ДУПЛУ СЛИКУ... За одговор УНАПРЕД ВАМ СЕ ЗАХВАЉУЈЕМ. (80-та ми је година) .