Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Šta je ileocekografija i kako se ona izvodi?

    Odgovoreno: 10. 02. 2009.
  1. Poštovani,
    Mojoj prijateljici je pronađena bakterija pseudomonas aeruginosa. Inače, pre nešto više od 15 god dijagnostikovan joj je i lupus. Možete li mi nešto više reći o ovoj bakteriji i kako je najefikasnije lečiti?
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
  1. Da li je štetna svakodnevna upotreba (1 put na dan) klizme - klistiranje?

    Odgovoreno: 08. 02. 2009.
    • Postovana/i, sve zavisi koji je razlog za klistiranje. Ukoliko je zbog nemogucnosti da se ima stolica to nije stetno. Pozdrav

  1. U poslednjih dva meseca gotovo svakodnevno osecam bol ispod levog rebarnog luka koji se siri i pozadi - u ledjima. Takodje, veoma cesto osecam pecenje u stomaku koje se takodje siri i na ledja. Nocu ne osecam bolove i lepo spavam. Stolica mi je uredna, bez sluzi i krvi. Radila sam test na helikobakteriju koji je negativan a u stolici mi je nadjena Candida, znatan broj. Doktor mi je prepisao Nistatin koji sam pila 10 dana. Nova analiza stolice je pokazala prisustvo Candide u malom broju. Bol ispod rebra je manji, ali pecenje u stomaku i dalje traje - narocito u prepodnevnim satima. Koza ispod levog rebra mi je osetljiva na dodir. Obzirom da se plasim kolonoskopije i gastroskopije da li mislite da ih moram raditi ili postoji neka druga metoda?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana, pre svega treba da uradite gastroskopiju, a otom potom kolonoskopiju. I gastroskopija i kolonoskopija jesu neprijatne metode, ali su najtacnije za oboljenja i gornjih i donjeg segmenta digestivnog trakta. Pozdrav

  1. Poštovani,
    iako sam mlada, već dugo vremena imam problema sa halitozom! Koliko god puta oprala zube kasnije osetim miris pokvarenih jaja. Već je prešlo u halitofobiju, kako sam našla da se to zove. To mi jako smeta, svakodnevno idem sa žvakaćim gumama, al sama pomisao da ću go kraja života biti vezana za žvaku me opterećuje. U prvom redu, i nepristojno je. Redovno idem kod zubara i tu je sve skroz ok. Inače imala sam problema sa gastritisom, test na helico bacter je bio negativan. Kad sam pitala svog doktora za dah, rekao mi je da će se uz prepisanu terapiju (dijagnoza Gerb, ja mislim) i on eminisati ali nije.
    Volela bih da mi ukažete šta to može biti kao i na moguće načine kako da se rešim ovog groznog problema, koji me mnogo ograničava.
    Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana, predlazem da odete na pregled kod otorinolarningologa i pneumoftiziologa da iskljuce respiratorne puteve kao razlog za neprijatan zadah iz usta, koji je najcesce posledica poremecenog metabolizma masti na nivou tyankih creva. Pozdrav

Prikazano 2896-2900 od ukupno 4046 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460