Imam 33 godine. Odavno imam velikih problema sa stolicom. Ne izlazim u WC po nekoliko dana. Desi se da imam trenutni nagon, odem do WC-a, ali ništa. Koristila sam jedno vreme Totheme, bilo mi je bolje, ali nakon nekoliko dana isto. Koristila sam i neke druge preparate, čajeve i u svim situacijama bilo je isto. Problemi su veći u periodu menstruacije. Ponekad se javlja bol u donjem delu stomaka usled dužeg neizlaženja u WC. Išla sam na ultrazvučne preglede. Rekli su mi da imam lenja creva...... Ne znam, osećam se i psihički loše zbog toga. Molim Vas recite mi, šta Vi mislite o ovome?
    Hvala!!!

    Odgovoreno: 14. 02. 2009.
    • Postovana, Tothema je lek koji se koristi kod izrazene anemije. Kao prvo treba da jedete tecnu i kasastu hranu, hranu koja sadrzi dopsta biljnih vlakana, ali i da uzimate Sirup Portalak 3x2 supenu kasiku dnevno. Ako se tegobe ne olaksaju predlazem da uradite kolonoskopiju. Pozdrav