Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96172)

  1. Poštovani doktore,
    zanima me Vaš stav o hidrokolon terapiji. Pročitala sam tekst na sajtu, ali želim da čujem Vaše mišljenje. Da li bi bilo poželjno to uraditi makar jednom u životu i ima li negativnih efekata? Inače imam 27 godina, u poslednje vreme malo problema sa opstipacijom, i imam tendenciju ka gojenju.
    Hvala najlepše.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana, nemam jos uvek dobvoljno iskustava sa hidrokolono terapijom da bi moje mislenje bilo korektno. Poklusajte najpre da nacinom ishrane i fizickom aktivnoscu regulisete stolicu, pa onda uradite hidrokolono terapiju. Pozdrav

  1. Poštovani doktore,
    moj problem je što podrigujem već 4 meseca, veoma često, ali ne samo posle odredjene hrane ili pića, već i kad sam gladna i kad sam sita, od jutra do mraka. Rečeno mi je da je možda u pitanju kila, ali u mom gradu ne rade snimanje želuca, pa nije sigurno. Pila sam motilium i rupurut po preporuci hirurga, ali ništa ne pomaže. Možda je u pitanju bakterija. Molim Vas da mi kažete koje lekove da pijem i šta da radim?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana, preedlazem da svakako uradite pregled zeluca. Od lekovaq uzimajte Omeprol 2x1, pola sata pre jela i motilium 3x1 dnevno. Pozdrav

  1. Poštovani,
    putem krvi mi je utvrdjeno da imam helikobakteriju s tim što su ostali nalazi krvi i mokraće bili u redu i stvarno imam problema sa želudcem i nepodnošljivom kiselinom i od toga se lečim, medjutim javljaju mi se bolovi tipa pečenja ispod desne dojke i ispod pazuha više prema dojci, bolovi su kratko trajni i boli me recimo par minuta pa prodje pa opet posle nekog vremena. Nekad kad mi krene iz želudca ta kiselina tako me zapeče u predelu rebra ispod dojke, to kad boli, boli i na dodir.tj kad pipa to rebro ili mišić već šta je neznam ni ja boli.
    Molim Vas da mi kažete da li to ima veze sa dotičnom bakterijom ili je nešto drugo.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovani, potrebno je da uradite pre svega gastroskopiju. Bakterija je prisutna i kod nekih oboljenja zeluca i dvanaestopalacnog creva, ali se javlja i kod osoba koje nemaju nikakvu patologiju. Pozdrav

  1. Moja majka ima 68 god.ima velike probleme sa štitnom žlezdom, mnogo se znoji, a rezultati su ovi. EHO ŠTITNE ŽLEZDE: Uvećana, lijevo se pruža retrost-ernalno, inhomogene strukture sa tankim rubom zdravog tkiva zauzeta velikim nodusima mešovite strukture. TSH-0,83;T3-1,44;T4-70,7. Ovi rezultati su napravljeni pre 4 meseca. Mnogo sam zabrinuta, šta dalje da se radi? Plaši me da nije nešto najgore.
    Molim Vas da mi odgovorite i da mi date savet.
    Unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovana, Vrednosti ispitivanih hormona su u granicama normale, tako da funkcija štitaste žlezde ne može biti razlog za tegobe. Ukoliko je jako uvećana, pogotovu što je uvećanje postavljeno iza grudne kosti može praviti probleme u disanju i gutanju. Što se uvećanja žlezde tiče jedino definitivno rešenje je hirurška intervencija. ass.dr Milena Velojić Golubović

  1. Imam Alopeciju oko 3-4 godine. Moj nalaz pre dve godine: T3 i T4 u granicama normale a TSH 5,91 (o,27 - 4,20). Nakon nepunih godinu dana ponovila sam analize i sve je bilo u granicama normale. Ja imam 20godina i svi ostali nalazi su u redu. Da li bi trebalo da ponovim nalaze za štitnu žlezdu i šta tačno?
    Unapred Hvala!

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.

Prikazano 78546-78550 od ukupno 95629 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460