1. Peckanje na vrhu penisa

    Pitanje broj: #130765

    Imao sam odnos sa partnericom prije par dana, i od tada mi se javilo peckanje na vrhu penisa i kao da uvijek ostane par kapi mokraće. U ovom trenutku to nije prioritet. U ponedjeljak radim operaciju varikokele, pa me samo zanima da li ovo ima neke veze i da li može doći do komplikacija tokom operacije zbog ovoga?

    Odgovoreno: 10. 09. 2014.

Komentari na pitanje: #130765

    • Poštovanje, pre 2 dana sam imao odnos ali sa kondomom. Posle toga mi je krenuo svrbež na vrhu penisa, prvi dan je bilo nepodnošljivo a posle toga se pojavljuje samo nekada, takođe mi se pojavilo i crvenilo i to je to sem ta dva problema ništa više. Taj dan sam više puta oprao penis vodom i šamponima takođe, da li imate ideju šta to može biti i kako se rešiti?