1. Nemogućnost prevlačenja kožice preko glavića

    Pitanje broj: #44419

    Kada mi je penis u erekciji ne mogu da prevučem kožicu preko glavića, samo do ivice. Šta bi ste mi preporučili?

    Odgovoreno: 05. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #44419

    • Pozdrav, urolog mi je prepisao didermal mast zbog tezeg prevlacenja kozice na penisu.Sad nisam ga razumeo da li mazem na kozicu kad zavrnem ili kako?Ako moze neka pomoc,hvala.

    • Ne mora da znaci da moras na obreivanje. Msm ako ti je ovo doktor rekao onda idi nemam ja tu sta da se mesam. Ali imao sam i ja taj problem, cak i kada je bio spusten nisam mogao da zavrnem kozicu, i otisao sam kod lekara i on mi je to odradio sam je zavrnuo onako jako kako ja nisam smeo, ne brini nije strasno. Dace ti neku mast koja valjda opusta kozu, didermal ja msm ali nisam siguran, i onda ce se vremenom rastegnuti da moze normalno da se koristi sprava: d imam 18 godina i nemam problema sad sa tim a nisam isao na obrezivanje. . .

    • Pomozite mi, imam blagi bol u levom testusu i levoj preponi. I tesko mi se penis dize. Sta moze to da bude