Poštovani,
    imam problem i žeilo bih da mi pomognete. Prilikom ejakulacije mi iz polnog organa izlazi žuta ili bijela gusta tečnost, a ponekad neke grudvice, kao providne, bijele boje. To traje već godinama, ali nisam po tom pitanju išao kod ljekara, zbog obaveza.
    U nadi da ću dobiti savjet od vas, pozdravljam vas.

    Odgovoreno: 06. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o zapaljenskom procesu na prostati. Treba da uradite spermokulturu i da zasadite opisani sekret iz uretre. Ako to ne razresi problem onda treba uraditi i sve bakteriološke briseve uretre - bakterije, gljivice, trichomonas, hlamidije i obe mikoplazme. Lečenje bi išlo posle nalaza.
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pročitati na linku Urologija.
      Možete pročitati i tekst na slučnu temu na linku Problem sa ejakulacijom.