Imam problem sa održanjem erekcije.
    Do sada mi se to nije dešavalo i zato sam zabrinut. Prvi put tokom odnosa erekcija je normalna, ali ne kao ranije, nekih 80/90%. Dešava mi se da tokom naredednog odnosa dođe do gubitka erekcije, nekih desetak minuta tokom trajanja odnosa. Nisam pušač, sportista sam, ne konzumiram alkohol i nemam nikakva oboljenja. Takođe, u porodici je sve uredno i niko nije imao problema sa tim. Čitao sam o venooluzivnom obolenju pa sam zabrinut. Molim pomoć?

    Odgovoreno: 01. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno je to privremeno. Nečim ste opterećeni. Ne verujem da je u osnovi organska podloga. Malo promenite način života. Pokušajte sa suplementima.
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pogledati na linku Urologija.
      O problemima sa erekcijom pročitajte na linku Problem sa erekcijom.