Imam 28 godina i imam jedan problem za ejakulaciom. Naime, imam partnerku sa kojoj imam vezu 7 meseci i kada imamo odnos preko jedan dan bez nikakvih problema ejakuliram, ali kada to radimo svaki dan imam poteskoću da svršim. Hteo sam da vas pitam da li postoje neke tablete koji stimulišu brzu ejakulaciju.
    Hvala vam!!!

    Odgovoreno: 29. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Proverite da se možda ne radi o zapaljenjskom procesu na prostati - laboratorija i bakteriološke analize.
      Možete pokusati lečenje suplementima.
      Ostala pitanja i odgovore iz ove oblasti možete pročitati na linku Urologija.
      Takođe, možete pročitati i sledeći tekst na temu Problem sa ejakulacijom.