1. Problem sa potencijom

    Pitanje broj: #159439

    Imam problem sa potencijom i spermom, sve je krenulo kada sam masturbirao i primetio da mi izlazi neka sluz iz penisa jako slična spermi. Od tada potencija polako opada bez jutarnjih erekcija, sperma je retka kao da se nalazi u toj sluzi, smanjena viskoznost spermatozoida, malo povišen ph nema koagulacije. Urolog me je pregledao i rekao da mi je smanjen dotok krvi u penis. Interesuje me što je sperma tako retka, skoro providna, na pregledu nemam varikocelu. Nisam imao odnose nikada pa me interesuje da li može to da bude bakterijski, prošto, neurolški nalazi su mi dobri, hormoni su dobri, molim za savet. Hvala! To moje stanje traje oko 4, 5 messci neki put mi se vrati erekcija neki put nema ništa, mogu ja da postignem neku erekciju ali jako teško i jako slabu. Treba da idem na kavernozgrafiju. Nemam nikakve bolove u predelu testisa i penisa.

    Odgovoreno: 16. 10. 2018.

Komentari na pitanje: #159439

    • Zaboravio sam da naglasim pge 1 test mi je odradjen koji skoro da nije delivao ako moze preporuka sta sve treba odraditi od testova broj leukocita u spermi je 2-3