1. Da li mogu dobiti od sina ovčije boginje

    Pitanje broj: #162427

    Moj sin je dobio boginje, pošto ja ne znam da li sam ih preležala uradila sam test na imunitet i ovo su rezultati. Na osnovu ovih rezultata ja opet ne znam da li sam im preležala.

    Odgovoreno: 06. 07. 2019.
    • Na osnovu prezentovanih rezultata može se reći da ste imuni na ovčije boginje i da ste ih preležali u prošlosti ili da trenutno imate boginje.

      Ako nemate nikakvih simptoma bolesti (temperatura, malaksalost, vidljive promene na koži) to znači da ste ih preležali i razvili imunitet. Tako da slobodno možete biti u blizini i negovati Vašeg sina.